Videodan Mp3 e Çevirme Programı İndir – Ücretsiz, Bedava

Videodan Mp3 e Çevirme Programı İndir – Ücretsiz, Bedava.

Videodan Mp3 e çevirme, Mp3 e dönüştürme, Videodan ses ayırma, Videodan müzik ayırma, Videodan Mp3 alma, Videodan Mp3 yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız Audio Extractor for Free programını kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü tüm bu istediklerinizi karşılayacak güzel bir program.

Audio Extractor for Free programı, ses kalitesi kaybı olmaksızın video dosyalarından ses parçalarını ayıklamak ve MP3, WAV, OGG ve diğer ses formatı olarak kaydetmenizi sağlar. Çeşitli popüler formatları arasında ses dosyaları dönüştürme yapabilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi destekler ve böylece fazla zaman harcamadan birden fazla videoyu Mp3 e çevirebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca bit hızı ve örnekleme hızı yanı sıra ses ayarı ve kanal ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bir önizleme penceresinde kaydırma çubuğunu kullanarak, başlangıç/bitiş saatini ayarlayarak az bölmek istediğiniz zaman tanımlamayı sağlar.

Ses Çıkarma;

Ses kalitesi kaybı olmaksızın video dosyalarından ses parçaları ayıklamak ve MP3, AAC, WMA, OGG veya diğer ses formatı olarak kaydedebilirsiniz. Müzik çalardan oynatmak için bir filmden sevdiğiniz bölümleri Mp3 olarak alabilirsiniz. Tüm ana video formatlarını AVI, FLV, MP4, MOV, RM, 3GP, WMV, VOB ve diğer video formatlarını destekler.

Ses Dönüştürme;

Herhangi bir geçici dosya kullanmaksızın, doğrudan bir biçimden diğerine ses dosyalarını dönüştürme yapabilirsiniz. Müzik çalarda dinlemek için WAV dan Mp3 e çevirme, cep telefonunda dinlemek için Mp3 den OGG ye çevirme yapabilirsiniz. Neredeyse tüm ses formatlarını destekler.

Toplu Dönüştürme Desteği;

Toplu işlem desteği ile bir çok videodan, müzikleri ayıklamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca ne olursa olsun aynı anda istediğiniz kadar dosya ekleyebilirsiniz. Otomatik olarak dönüştürmeyi teker teker gerçekleştirir.

Çıktı Ayarları;

Kolayca farklı çıkış biçimleri, ses bit hızı ve örnekleme hızı gibi her dosya için kanal belirtmek için izin verilir. Bu arada, görsel olarak kaydırma çubuğunu kullanarak başlangıç/bitiş saatini ayarlayarak az bölmek istediğiniz zaman tanımlamak mümkündür.

Audio Extractor for Free, ücretsiz, bedava videodan Mp3 e çevirme programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Audio Extractor for Free İndirÜretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 33 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status