Win 8/Win 7/Vista/XP 64 Bit Codec İndir – Media Player Codec

Win 8/Win 7/Vista/XP 64 Bit Codec İndir – Media Player Video Codec.

Windows 8, Windows 7, Vista ve XP 64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu codec paketi. Bu codec paketi sayesinde artık Windows 64 Bit işletim sisteminizde codec uyumunu yapabilirsiniz.

Bu ücretsiz codec paketi, Windows 64 bit işletim sisteminiz ile uyumlu bileşenleri, ayarları içerir.

Önemli: Bu codec paketi 32 Bit codec paketlerini tamamlaması için tasarlanmıştır. Kurulum için sisteminizde 32 bit codec paketlerinin yüklü olması gerekiyor. Ayrı ayrı 32 bit codec paketlerini yüklemek için aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

Yüklediğiniz bu eklentiyi bulamıyorsanız ve kurulumu tamamlamak için;

Başlat > Tüm Programlar > Shark007 Codecs ve Yönetici Olarak Çalıştır yaparak kurulumu tamamlayın.

Not: Güncellenmiş yeni sürümü kurmadan önce eski sürümü kaldırmayı unutmayın. Bu eklentinin eski sürümünü kaldırmak istediğiniz zaman, 32 bit codec paketlerini kaldırmadan, bu eklentiyi kaldırmanızı sağlar.

Eğer, varsayılan oynatıcı olarak Windows Media Player 64 sürümü seçmeye karar verirseniz, aşağıda gösterildiği gibi Windows Explorer otomatik 2 medya oynatıcı arasındaki farkı ayırt edecektir.

64 Bit Codec Paketi İndir – Resimli Anlatım

Arkadaşlar video codec paketi indirmede çoğu arkadaşımız sorun yaşadığı için bu konuyu resimli anlatmak istedim. İndirme linkleri kırık olabilir veya başka nedenlerden dolayı indirme de sorun yaşayabilirsiniz. Aşağıdaki şekilde üretici sayfasından indirme yapabilirsiniz.

Üretici sayfa da Vista Codec sayfasının alt kısmında aşağıdaki gibi indirme seçeneklerini göreceksiniz. İki resimden istediğiniz resmin üzerine tıklayın. Sizi indirme sitesine yönlendirecek.

Aşağıda resimde de gördüğünüz gibi ok ile gösterdiğim indirme bağlantısına veya altındaki indirme bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Artık her hangi bir sıkıntı yaşamadan üretici sayfadan indirebilirsiniz. İndirme linklerinde her hangi bir sorun yaşamadan aşağıdaki üretici sayfa bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Win 8/Win 7/Vista/XP 64 Bit Codec İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 29 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status