Windows 8 / 8.1 Avrupa Panoramaları Teması İndir

Avrupa Panoramaları Teması, Microsoft tarafından Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek kullanabilirsiniz. Avrupa Panoramaları Teması ücretsiz olarak sunuluyor.

Tema paketi içerisinde hepsi birbirinden güzel ve görülmeye değer toplam 21 adet fotoğraf bulunmaktadır. Sizde bedava olarak sunulan bu temalar ile masaüstünüze ayrı bir güzellik katabilirsiniz.

Yunanistan sahil şeridinde kireçli kasaba duvarları, Avusturya’da çayırların arkasında yükselen Alpler, günbatımının sıcak ışınlarıyla aydınlanan bereketli Tuscan bağları. Bu doğal ve suni coğrafi harikalar, hem benzersiz bir güzelliğe sahip hem de iliklerine kadar Avrupalı. Yeni Windows’a yönelik olarak çift monitöre yayılacak biçimde tasarlanmış bu ücretsiz panoramik temayla, Rusya’dan İspanya’ya, İzlanda’dan İtalya’ya, kıtanın dört bir yanından bunu ve diğer nefes kesici manzaraları masaüstünüze ekleyin.

tema

NOT: Bu tema yalnızca Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1 ve Windows RT işletim sistemlerinde kullanılabilir. Panoramik görüntüler, her iki monitör de aynı çözünürlük ayarlarına sahipse, iki monitörün ekranlarına otomatik olarak yayılır. Ekranlar farklı boyutlardaysa veya farklı çözünürlük ayarlarına sahipse, her monitörde farklı bir görüntü belirir. Panoramik temalar tek monitörle kullanılabilir, ancak görüntünün yalnızca orta bölümü görünür.

Download: Avrupa Panoramaları

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status