Windows 8 / 8.1 Köprüler Panoramik Teması İndir

Köprüler Panoramik Teması, Microsoft tarafından Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek kullanabileceğiniz tema paketidir. Köprüler Panoramik Tema paketini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Köprüler Panoramik Tema paketi içerisinde hepsi birbirinden güzel ve çekici toplam 7 adet fotoğraf yer almaktadır. Sizde bu tema paketinde yer alan görüntüler ile masaüstünüze ayrı bir hava katabilirsiniz.

Tokyo, Paris ve San Francisco gibi dünyanın en güzel ve pitoresk şehirlerinden bazılarının ufuk çizgisine yayılan ikonik köprüler, yeni Windows işletim sistemine yönelik olarak ve çift monitöre yayılacak biçimde tasarlanan bu ücretsiz panoramik temayla manzaralar masaüstünüzde genişleyecek.

kopru-temasi

NOT: Bu tema yalnızca Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1 ve Windows RT işletim sistemlerinde kullanılabilir. Panoramik görüntüler, her iki monitör de aynı çözünürlük ayarlarına sahipse, iki monitörün ekranlarına otomatik olarak yayılır. Ekranlar farklı boyutlardaysa veya farklı çözünürlük ayarlarına sahipse, her monitörde farklı bir görüntü belirir. Panoramik temalar tek monitörle kullanılabilir, ancak görüntünün yalnızca orta bölümü görünür.

Download: Köprüler Panoramik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status