Windows 8 / 8.1 Sahilde Gün Batımı Teması Ücretsiz İndir

Sahilde Gün Batımı Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüze mükemmel bir görünüm katabileceğiniz ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz tema paketidir. Sahilde Gün Batımı Tema paketinde yer alan görüntüler görülmeye değer harika manzaraları içermektedir. Gün batımının sahillerde ki güzelliğini sizde Bilgisayarlarınızın masaüstüne taşıyın.

Dillon Plajı, Maui ve Kaliforniya ile Hawaii’deki diğer görkemli yerlerin zengin Pasifik dokularını ve renklerini ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır. Sahilde Gün Batımı Tema paketinde hepsi birbirinden güzel ve etkileyici güzelliğe sahip olan toplam 15 adet görüntü bulunmaktadır.

Sahilde Gün Batımı Tema paketindeki görüntüler bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır.

sahilde-gun-batimi-temasi

NOT: Temalar Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7’nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Download: Sahilde Gün Batımı

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status