Windows 8 / 8.1 Su Temaları Ücretsiz İndir

Windows Su 3 Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüzü suyun farklı güzellikte çekilmiş olan görüntülerinin yer aldığı ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz tema paketini sizlere sunmaktadır.

Windows Su 3 Tema paketinde yer alan görüntüleri indirerek sizde masaüstünüze suyun mükemmel görüntülerini getirebilirsiniz. Windows Su 3 tema paketinde hepsi birbirinden güzel ve göz alıcı toplam 21 adet fotoğraf bulunmaktadır. Tema paketinde suyun farklı şekillerde çekilmiş olan görüntülerini bulacaksınız. Suyun küçük bir şelaleden akmasının yanı sıra, kar şeklinde, bir damla halinde olan vb su ile ilgili akılınıza gelebilecek farklı görüntüler yer alıyor.

Windows Su 3 tema paketinde yer alan görüntüleri kullanarak sizde masaüstünüze güzel ve etkileyici bir şekilde donata bilirsiniz. Tema paketinde yer alan görüntüler Bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşiminden oluşmaktadır.

su-temasi

Download: Su 3 Teması

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status