Windows 8 Panoramik Orman Temaları İndir: Ücretsiz Tema Paketi

Windows 8 Panoramik Orman Temaları: Ücretsiz Tema Paketi

Windows işletim sistemi için geliştirilen ücretsiz tema paketi. Panoramik orman resimleri ve mükemmel doğa manzaraları ile dolu Panoramik tema paketi.

Çift monitörü kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Windows 8 ve Windows RT için bu ücretsiz panoramik orman teması ile orman masaüstünüzü doğanın eşsiz güzelliği ile süsleyin. Sonbahar, antik kayın ağaçları, çiçekli ormangülü, ormanda akan çay ve dereler ile dolu panoramik resimler.

Tema masaüstü arka plan resimleri, pencere renkleri ve sesleri ile oluşan bir resim kombinasyonudur.

İki monitör aynı çözünürlük ayarları varsa Panoramik görüntüler otomatik olarak bir çift monitör kurulumu iki ekran boyunca uzatacaktır. Görüntüler farklı boyutlarda veya farklı çözünürlük ayarı varsa, farklı bir görüntü her monitörde görünecektir. Panoramik teması tek bir monitör düzenekleri kullanılabilir, fakat sadece görüntünün merkez bölümü görünür olacaktır.

Panoramik Orman Temaları İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Windows 8 Teması - 310 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status