Windows 8 Gadget İndir, Kenar Çubuğu Ekleme Programı

Masaüstü araçları, gadgetleri bir çok kişi sever. Bir kaç ay önce Microsoft kendi Windows kişiselleştirme galerisinde gadgetleri yayınlamış olmasına rağmen Windows 8 için her hangi bir kenar çubuğu veya Windows 8 gadget içermiyor.

8GadgetPack: Windows 8 de Masaüstü Gadget’leri

8GadgetPack, Windows 8 masaüstü için Kenar Çubuğu ve Gadgets ekleyecek ücretsiz bir yazılımdır. Temelde 27 popüler araçlar ile birlikte Windows 8 kurulumu için orijinal Windows Gadget ilgili dosyaları ve kayıt defteri ayarlarını ekler.

Bir kez kurulduktan sonra, ekranın her iki tarafına kenar çubuğu yerleştirmek, her zaman tüm pencerelerin üzerinde göstermek için ayarlayabilir, aero cam görünümlü ayarlayabilir, etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak mümkün olacak. Ama masaüstünüzde gadget’ler yerleştirmek mümkün olmayacak, sadece kenar çubuğu üzerinde gadgetleri ekleyebilirsiniz.

Microsoft araçları; CPU Ölçer, Saat, Resim Bulmaca, Slayt Gösterisi, Hava Durumu, Takvim gadgetleri mevcut. Ayrıca bazı 3. parti araçlar da içerir.

Not: Özelleştirme yazılımı olduğu için programı yüklemeden önce antivirüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederim.

Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 497 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status