Windows 8 HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 veya Windows 8 işletim sisteminiz için yazıcı sürücünüzü bulurken sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Bu sorunu ortadan kaldırmak için HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı‘nı kullanabilirsiniz.

Bazı arkadaşlar bu konuda sıkıntı yaşadığı için paylaşmak istedim. Bir sorun oluşursa geri bildirim verin, sizlere daha çok yardımcı olmaya çalışalım.

Windows için HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarının HP Yazıcıları için en son ve en uygun HP yazılım çözümünü indirip yüklemelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

windows 8 hp yazici yukleme sihirbazi

Aracı çalıştırın ve ekranda görüntülenen yönergeleri izleyin.

NOT: Windows için HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı, ARM tabanlı tabletler veya bilgisayarlar için Windows RT’yi desteklemez. Ek yazdırma yazılımlarının yüklenmesine gerek yoktur. HP, kullanıcıların Windows RT’de dahili olarak bulunan yazdırma özelliklerini kullanmalarını önerir.

Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 7 (32 ve 64 bit)
  • Windows 8 (32 ve 64 bit)

Bilgisayarınızda yönetici ayrıcalıklarına sahip olmanız gerekir.

Bilgisayar Bağlantısı:

  • İnternet Bağlantısı gereklidir.

Yazılım: HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı’nı kullanmak için önceden başka bir HP yazıcı yazılımının yüklenmesine gerek yoktur.

Uyumluluk;

Windows 7 (32-bit), Windows 7 Home Basic (32-bit), Windows 7 Home Premium (32-bit), Windows 7 Professional (32-bit), Windows 7 Enterprise (32-bit), Windows 7 Ultimate (32-bit), Windows 7 Home Basic (64-bit), Windows 7 Home Premium (64-bit), Windows 7 Professional (64-bit), Windows 7 Enterprise (64-bit), Windows 7 Ultimate (64-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 8 Enterprise (32-bit), Windows 8 Enterprise (64-bit), Windows 8 Pro (32-bit), Windows 8 Pro (64-bit)

NOT: HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı tüm HP yazıcılarda kullanılamaz. Bu araç yalnızca Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde kullanılabilir.HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı, USB kablosu veya kablolu (Ethernet) ya da kablosuz ağ bağlantısı ile bağlanan yazıcılarla çalışır. Yazıcınızı kablosuz olarak bağlamak istiyorsanız, ancak yazıcı bir kablosuz ağ üzerinde değilse, Yazıcı Yükleme Sihirbazı’nı çalıştırmak için yazıcıyı USB kablosuyla geçici olarak bağlamanız gereklidir.

Windows için HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı‘nın bu güncelleştirilmiş sürümü, Windows 8 desteği ekler.

Windows 8 HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı İndir

sponsorlu bağlantılar