Windows 8 İçin HP Yazıcı Sürücüleri: HP Printer Driver İndir

Birçoğumuz iş veya evde HP yazıcıları kullanıyoruz. Eğer ayrıca bir HP yazıcı kendi ve Windows 8 için Windows 7 den yükleme yaptıysanız veya yeni bir Windows 8 PC satın aldıysanız, muhtemelen HP yazıcınız için en son Windows 8 yazıcı sürücüsünü yüklemeniz gerekir.

Bir zaman web’de arama yaparak veya resmi HP yazılım ve Windows 8 için son HP sürücüleri indirmek için driver sayfasını ziyaret edebilirsiniz, HP yazıcı için Windows 8 uyumlu yazıcı sürücüleri indirmek ve kurmak için çok daha iyi bir yol var. Yapmanız gereken tek şey HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı – HP Printer Install Wizard yazılımı indirin ve çalıştırın.

Windows için HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı otomatik olarak HP yazıcı ve daha sonra otomatik olarak indirmeyi algılar ve en son HP yazıcı yazılımı ve sürücüleri yükler. Windows 8 bilgisayarınıza yazılımını indirin ve çalıştırın, Windows 8 PC’ye yazıcı bağlayın ve ardından HP için gerekli tüm yazılım ve sürücüleri indirin ve kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

Yazıcı Kurulum Sihirbazı yazıcı algılayamazsa, indirebilirsiniz (bu makalenin sonunda verilen bağlantıdan) ve HP Baskı ve Tarama Doktor (ücretsiz) yazılımını çalıştırın, tarama yapın, yazıcı tanılamak ve bağlantı sorunlarını çözmek için öneririz.

HP Yazıcı Yükleme Sihirbazı, Windows RT sürümünü desteklemiyor unutmayın. Windows RT için Windows 8 yazıcı sürücüsünü arıyorsanız HP yazılımı ve sürücüleri sayfasını ziyaret edin ve elle gerekli sürücüyü indirmeniz gerekir.

Windows 8 HP Yazıcı Kurulum Sihirbazı İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 305 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status