Windows 8 İçin Intel HD Graphics Driver İndir (32-64 Bit)

Intel HD Graphics ile bir bilgisayarda Windows 8 test ediyorsanız sizin için güzel bir haber var. Intel, dünyanın en büyük mikroişlemci üreten şirketlerinden biridir. Windows 8 kullanıcıları testi temel özellikleri ve yeteneklerine yardımcı olmak için Microsoft’un Windows en yeni sürümü için HD Grafik sürücüleri yayınladı.

Intel HD Graphics 3000/2000 ile 2. nesil Intel Core işlemciler ve HD Graphics 4000/2500 ile Intel 3. nesil Intel Core işlemciler için destek içerir. Intel’in bir basın açıklamasına göre, bu sürücüler titreşimsiz dönme, Microsoft DirectX 11 ve yerli stereoskopik 3D desteği sunuyor.

Sürücüleri yüklemeden önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

windows-8-icin-intel-hd-graphics-driver-indir-32-64-bit

Intel işlemci veya grafik kullandığınızdan emin değilseniz, Intel Processor Identification Utility veya Windows görüntü özelliklerini kullanabilirsiniz. Masaüstünde sağ tıklayın Ekran Çözünürlüğü tıklayın ve Gelişmiş ayarları tıklayın. Burada, Bağdaştırıcı Türü bölümünde grafik denetleyicisi tanımlayıcısını görmelisiniz.

Not: Bu sürücü, Windows XP, Vista ve Windows 7 işletim sistemleri üzerinde çalışmıyor lütfen unutmayın. Windows 8 ile Microsoft klavye veya fare kullanıyorsanız, Windows 8 için Aygıt Merkezi yüklemeyi unutmayın. Bu Windows 8 için klavye ve fare sürücüsü gibi davranır ve klavye veya fare ayarlarını özelleştirmek ve ayarlar sağlar.

Intel HD Graphics Driver İndir (32-bit) – Intel HD Graphics Driver İndir (64-bit)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 555 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status