Windows 8 İçin Partition Wizard Home Edition İndir – Tamamen Ücretsiz

Windows 8 İçin Partition Wizard Home Edition İndir – Tamamen Ücretsiz – Ücretsiz, Bedava Hard Disk, Sabit Sürücü Bölme Programı.

Windows 8 yüklü bilgisayarınız ve sabit sürücüsünü bölümlemek için iyi bir yazılım mı arıyorsunuz? Windows 8 çalıştıran bir sistemde bölüm oluşturmak, yeniden boyutlandırmak veya kurtarmak için güçlü ancak ücretsiz, bedava bir yazılım mı istiyorsunuz? Partition Wizard Home Edition bölümleri yönetmek için gerekli ideal bir yazılımdır.

MiniTool, veri kurtarma ve disk yönetimi yazılımına adanmış şirket, sürüm 7.5 ile birlikte popüler Partition Wizard Free Edition yazılımı güncellendi ve artık tamamen Windows 8, x86 (32 Bit) ve x64 (64 Bit) sistemlerini destekliyor.

Oluşturmak, silmek, format atmak ve kopyalama bölümlerine ek olarak, ileri düzey kullanıcılar için bir çok seçenek mevcut.

Bölüm kurtarma sihirbazı, bir kaç adımda kayıp veya silinen bölümleri kurtarmanıza yardımcı olur ve bölüm boyutu 2 TB dan daha büyük destekler.

Yazılım hakkında en iyi şey, kullanıcı arayüzü, kullanımının kolay olmasıdır. Sadece programı başlatın, penceresinin sol tarafında tüm bölüm ile ilgili seçeneklerini görmek için bir bölüm seçin. Bir bölüme sağ tıklayarak, aynı zamanda tüm seçenekleri gösterecektir. Gelişmiş görevler dosya menüler altında bulunabilir.

Diğer ücretsiz partition yazılımlarının aksine, Windows içinde açmadan yazılımı kullanabilirsiniz, böylece MiniTool web sitesinden Partition Wizard bootable CD yi indirebilirsiniz. İndirme sayfası linki Partition Wizard yazılımının kendi içinde mevcuttur. Partition Wizard araç çubuğundan indirme sayfasını ziyaret ederek, Bootable CD düğmesine tıklayarak indirebilirsiniz.

Partition Wizard Home Edition tamamen ücretsiz ve XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemlerini destekler. Yazılım sadece 11.2 MB boyutunda.

Partition Wizard İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 3 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status