Windows 8 İçin Ücretsiz Video Düzenleme Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin En iyi Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Windows bilgisayarında video, müzik ve resim dosyalarını düzenlemek isteyenler için ücretsiz bir program paylaşıyorum.

Evet sevgili arkadaşlar Windows 8 bilgisayarınız için ücretsiz video düzenleme programı arıyorsanız VSDC Free Video Editor programını tavsiye ediyorum. Windows 8 bilgisayarınız için en iyi ücretsiz video düzenleme programı da diyebiliriz.

windows 8 video duzenleme programi

AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV ve diğerleri gibi hemen hemen tüm popüler codec ve video formatlarını, MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR ve diğer ses dosyalarını ve bunların yanı sıra BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF, vb görüntü dosyalarını destekler.

VSDC Free Video Editor video düzenleyici video dosyaları düzenleme ve çeşitli görsel ve ses efektleri içeren herhangi bir karmaşık videolar oluşturmak için tasarlanmıştır.Program zengin işlevsellik sunar ve minimum videolar oluşturmanızı sağlayan, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

DVD oynatıcılar, iPod / iPhone / iPad, PSP, herhangi bir akıllı telefon, Sony PlayStation, Xbox, Zune, Archos, iRiver, Blackberry, MP4 çalar gibi en popüler multimedya cihazlar için videolar oluşturabilirsiniz.

VSDC Free Video Editor video, müzik ve resim düzenlemenin yanı sıra, düzenlediğiniz videoları bir DVD ye yazdırmak için ücretsiz bir DVD yakma aracı ile birlikte geliyor.

VSDC Free Video Editor video düzenleme programı Windows 8 yanı sıra XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile de uyumlu çalışır.

VSDC Free Video Editor İndir

sponsorlu bağlantılar