Windows 8 Oturum Açma Ekranı Arka Plan Rengi Değiştirme

Windows 8 kullanımı hızlı bir şekilde artmaya başlıyor. Kullanıcılarla birlikte, Windows 8 için geliştirilen özelleştirme programları da artmaya başladı. Geçen günler de sizlerle klasör rengi değiştirme, başlangıç erkanı arka plan & rengi değiştirme, başlangıç ekranı boyutunu özelleştirme gibi Windows 8 özelleştirme programlarını paylaşmıştım.

Bugün sizlere yeni bir özelleştirme yazılımını paylaşacağım. Windows 8 de oturum açma ekranının arka plan rengini değiştirme ile ilgili ücretsiz bir yazılımdan bahsedeceğim.

El ile ekran rengini değiştirmek için kayıt defteri düzenlemek gerekir. Sadece buda değil, renk düzeni sayısını hesaplamak ve sonra da kayıt defteri içinde değer atamanız gerekir falan bir sürü can sıkıcı işler. Artık bunları bir kenara bırakıp tek bir tıklama ile arka plan rengi değiştirmek istemez misiniz?

Windows 8 için Sign In Screen Color Changer adında oturum açma ekranı arka plan rengini değiştirme konusunda yardımcı programı sizlerle paylaştığım için mutluyum. Bu araç ile, sadece ekran oturum rengini değiştirmek değil, aynı zamanda ekranda oturum açma için aynı rengini ayarlama yapabilirsiniz.

windows 8 arka plan rengi degistirme

Araç toplam 26 renk arka plan rengini seçmenize olanak sağlar. Uygulama kullanımı ile ilgili güzel bir video da yayınlanmış. Onuda sizlerle paylaşmak istedim.

Uygulama videosunu izleyebilirsiniz;

Sign In Screen Color Changer programı portable, taşınabilir bir uygulama olduğu için her hangi bir kurulum yapmadan arka plan rengini değiştirebilirsiniz.

Uygulama Windows 8 32 Bit/64 Bit ile uyumludur. Unutmadan uygulama dosyalarını indirdiğiniz zaman 32 Bit ve 64 Bit olmak üzere ayrı ayrı dosya içeriyor. Umarım işinize yarar.

Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri / Yazılım - 46 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status