Windows Photo Viewer Arka Plan Rengi Nasıl Değiştirilir?

Windows işletim sisteminin güzelliği ince ayarlar ve bizim arzu ettiğimiz her bölümü özelleştirmek için bir çok araçların olması. Windows 7 ve Windows 8 için ücretsiz yüzlerce özelleştirme araçları mevcut.

Windows Photo Viewer ve Windows Live Photo Gallery programları varsayılan beyaz arka plan rengini değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir araç mevcut.

Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi çok sık kullandığınız programlardan biridir. Fotoğraf Görüntüleyici program arka plan renginden çok sıkıldıysanız, daha farklı renkler ayarlayabilirsiniz.

Photo Viewer Background Changer, Photo Viewer ve Live Photo Gallery arka plan özelleştirmek için ücretsiz bir yardımcı programdır. Photo Viewer, Live Photo Gallery XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışırlar. Bu aracı çalıştırmak ve kullanabilmek için Windows XP ve Vista da .NET Framework 3.5 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Photo Viewer Arkaplan değiştirici orijinal beyaz zemin rengini geri yükleme seçeneği ile birlikte geliyor olsa da, özgün sistem dosyalarını değiştirmeden önce geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz. Ayrı bir çalıştırılabilir dosya, Windows 7, Vista ve Windows XP için zip dosyası dahil edilmiştir.

Windows 8 de, ekranda tanınmayan bir uygulamayı engelledi görebilirsiniz. u iletiyi görmezden gelin, Daha detaylı bilgi seçeneğini tıklayın ve sonra aracı çalıştırmak için yine çalıştır düğmesini tıklayın.

Photo Viewer Background Changer İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri / Yazılım - 285 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status