Android Bedava Arama ve Bedava Mesajlaşma Programı İndir

Viber : Free Calls & Messages: Android Bedava Mesajlaşma Programı. Android Bedava Arama Programı.

Android mobil cihazınızdan istediğiniz her yerden istediğiniz kişileri ücretsiz arayabilir ve ayrıca ücretsiz metin mesajı da gönderebilirsiniz. Viber : Free Calls & Messages uygulamasının Android ve iPhone ile uyumlu ayı ayrı sürümleri de mevcut.

Viber : Free Calls & Messages uygulaması her hangi bir reklam içermez ve her hangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Viber : Free Calls & Messages uygulaması GSM ve normal telefon görüşmelerinden daha iyidir ve HD ses kalitesi sağlar. Her hangi bir ağ üzerinden de sevdiğiniz kişiler ile konuşabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. WiFi ve 3G internet bağlantısı üzerinden de ücretsiz arama yapabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

Yalnız unutmamanız gereken bir durum var. Ücretsiz arama ve mesaj atmak için Viber : Free Calls & Messages uygulamasının karşıdaki telefon da da yüklü olması gerekiyor. Uygulama yüklü mobil cihazlarla ücretsiz olarak görüşmeler yapabilirsiniz.

Viber : Free Calls & Messages uygulaması arka plan da çalıştığı için batarya ömrünü azaltmaz ve bildirimleri anında gösterir. Viber : Free Calls & Messages uygulaması Android 2.0 ve üst sürümlerinde çalışır.

Android İçin Viber Uygulamasını İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / VeHayat - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status