Android Candy Crush Saga Oyunu İndir

Candy Crush Saga, son zamanların en popüler bulmaca oyunları listesine girdi. Eğlenceli ve sürükleyici bir oyun.

Candy Crush Saga oyunu diğer bulmacalardan farkı oynanış özellikleri. Candy Crush Saga oyunu Facebook üzerinden de oynanabiliyor.

Oyunda en çok nefret edeceğiniz özelliklerden birisi, en fazla 5 canın olması ve belli seviyelerde 3 arkadaşınızın seviye kilitlerini açmaya yardımcı olması gerekiyor. Bunların hepsini Facebook üzerinden yapıyorsunuz.

Oyun mantığı ile gerçekten sürükleyici. Hamle sayısına veya süreye bağlı olarak oynanan bölümler var. Her yapacağınız hamle çok önemlidir. O nedenle hamlenizi yapmadan önce iyi düşünmeniz gerekiyor.

candy crush saga

Oyunda bir yerde kalabiliyorsunuz, bu da sinir bozucu olabiliyor ama genel itibari ile mükemmel bir bulmaca oyunu.

Facebook üzerinden oynandığı zaman 365 bölüm var. Android telefonlar da ise 100’ün üzerinde bölüm var. Güncellenen sürümlerde bu seviyelerde artabilir. Candy Crush Saga oyunu yükleyeceğiniz Android telefon ya da Anroid Tablet sürümlerine göre değişiyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Oyunda bazı özellikleri para ile alabilirsiniz.

Candy Crush Saga Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil / Oyun / VeHayat - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Android Candy Crush Saga Oyunu İndir (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Melih dedi ki:

    Mekih demirel

  2. Melih dedi ki:

    Bu oyunu indirmek istiyorum

DMCA.com Protection Status