Android İçin GO SMS Pro İndir – Android Bedava SMS Programı

Android İçin GO SMS Pro İndir – Android Bedava SMS Programı. Android Bedava Mesajlaşma Uygulaması. Android mobil cihazlar için bedava SMS, MMS uygulaması. Android bedava sms programı.

Android mobil cihazından bedava mesajlaşmak isteyenler için mükemmel bir uygulama. Tamamen özelleştirilebilir mükemmel bir uygulama. Kullanıcıların memnuniyetleri ve yorumlarına baktığımız zaman gayet uygun ve kullanışlı bir uygulama.

GO SMS Pro uygulama özelliklerine baktığımız zaman tam SMS ve MMS desteği sunuyor. 2G/3G/4G veya WiFi üzerinden ücretsiz SMS’lerinizi gönderebilirsiniz. Popup  özelliği ile mesajlara hızlı cevaplar verebilirsiniz.  Uygulamanın ayrıca tema ve eklenti desteği de mevcut. Gizlilik modeu ve hatırlatma bildirimleri de mevcut.

GO SMS Pro uygulaması toplu sms göndermeyi destekliyor, hızlı yanıtlama ve ileti rapor gibi bir çok özellikleri ile Android mobil cihazlar için en iyi mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kullanışı açısından ve hem de bir çok ayrıntılı ayar seçenekleri ile kullananların övgü ile söz ettiği muhteşem bir uygulama.

GO SMS Pro ücretsiz uygulaması ile sevdiklerinize hiç bir ücret ödemeden SMS, MMS gönderin.

GO SMS Pro uygulaması Android 1.6 ve üst sürümlerinde çalışır.

Android İçin GO SMS Pro İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / VeHayat - 4 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Android İçin GO SMS Pro İndir – Android Bedava SMS Programı (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Emre dedi ki:

    bakalım deneyeceğim umarım çalışır telefon modelim : galaxy s4 [ GT – İ9500 ]

DMCA.com Protection Status