Android İçin HD Film İzle Uygulaması İndir – Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin HD Film İzle Uygulaması İndir – Ücretsiz

HD Film Izle uygulaması sayesinde 2500 + üzerinde film arşivi ile, kullanıcıları büyülüyor. Canınız mı sıkıldı, uygulamayı açın ve binlerce film arasından istediğiniz filmi anında izlemeye başlayın.

Not: TTNET Aile Filtreniz varsa filmleri izleyemezsiniz.

Uygulama yapımcısından önemli bir haber;

Önemli: vk.com kapatıldı. Uygulama içerisine, bu siteden yaklaşık olarak 700 adet film eklendi. Çoğu da tek part. Onların boşuna gitmesini istemiyorum. DNS ayarlarını yaparak izleyebilirsiniz.

Filmler arasında Yerli, Yabancı, Altyazılı ve dublaj seçenekleri mevcut. Filmler her gün akşam saat 8-9 gibi update ediliyor. Ayarlardan otomatik güncelleme ayarıyla oynayabilirsiniz. Böylece yeni filmlere ulaşabilirsiniz.

Filmleri yıldız tuşuna basarak yada listede üstlerine uzun basarak favorilere ekleyebilirsiniz.

İzlediğiniz filmler aklınızdan çıkıyor mu? Tekrar tekrar izlemek istemiyor musunuz? Uygulamanın bir diğer güzel özelliği de, izlediğiniz filmlere tik işareti bırakıyor. Böylece izlediğiniz filmleri açıp, tekrar kapatmak zorunda kalmayacaksınız.


Sonra izle kısmında ki,  izlemek istediğiniz filmleri biriktirebilirsiniz.

Filtreler:

  • Filmleri sayfasındaki filtre ayarları sayesinde Yerli Dublaj ve Altyazı şeklinde filtreleme yapabilirsiniz.
  • Ayrıca “Imdb puanına” göre ve “Gösterim Yılına” göre de filtreleme mevcut.
  • Bunun yanında filmleri “Son ekleme tarihine” göre, “Alfabetik” ve “Imdb Puanına” göre sıralayabilirsiniz.
  •  En sağdaki sekmelere gittiğinizde “En Çok İzlenen” ve “En Çok Beğenilen” filmlere rahatça ulaşabilirsiniz. Bunlar 300.000 kullanıcıdan alınan istatistiklere göre listelenmektedir.

Uygulama hem Android Tablet‘ler hem Android telefonlara uygun bir şekilde geliştirildi. Üstelik yeni Ice Cream Sandwich versiyonuyla da uyumlu.

Online film sitelerinden filmler otomatik olarak alınıyor. Bunlar HD kalitesinde filmler olmakla birlikte, bazılarının 720p versiyonları da mevcut.

Önemli: Android’in içinde zaten bir video player var. Bu video player küçük videolar için sorun çıkarmıyor fakat filmlerde genelde düzgün çalışmıyor. Eğer partların açılma esnasında sorun çıkıyorsa lütfen MX Video Player i kurunuz.

HD Film İzle uygulaması Android 2.2 ve üst sürümlerinde çalışır.

HD Film İzle Uygulaması İndirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status