Android İçin Instapaper İndir: Web Sayfasını Kaydetme Uygulaması

Instapaper Android mobil cihazlar üzerinde çalışan güzel bir uygulamadır. Instapaper web sayfalarını kaydetmeyi sağlar.

İnternet üzerinden bir sayfayı okudunuz bağlantınız kesildi veya daha sonra okumak istiyorsunuz, Instapaper uygulaması web sayfaları kaydederek daha sonra internet olmasına gerek kalmadan web sayfaları okumanızı sağlar.

Tablet veya telefonunuzun ekranında okunabilirlik için optimize edilmiştir, daha sonra çevrimdışı okuma için web sayfaları kaydet. En iyi bloglar, gazete ve dergiler tarafından beğenilen bir uygulama.

Uzun makaleler olabilir ve bunları okumanız için zamanınız yoktur. Instapaper uygulaması ile web sayfaları kaydedin ve müsait olduğunuz bir zaman rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Tablet ve telefon ekranları için optimize etmek için tam boyutlu düzen, salt metin olarak çoğu web sayfaları kaydeder.

Ayarlanabilir yazı tipleri, metin boyutu, satır aralığı ve kenar boşlukları.

Gece okumak için karanlık modu ve parlaklık kontrolü mevcut. Bulunduğunuz yerde gün batımı için Otomatik Karanlık modu (tüm cihazlar bu özelliği desteklemez)

Telefonunuzda veya tablette 500 makaleye kadar indirin ve Instapaper web sitesinde sınırsız yazıları depolayın.

Instapaper uygulaması Android 2.2 ve üst sürümlerinde çalışır.

Instapaper İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / VeHayat - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status