Android İçin Yandex Browser İndir – Ücretsiz Tarayıcı Uygulaması

Yandex Browser, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir tarayıcı uygulamasıdır. Akıllı satır sayesinde sorguladığınız adresi yanlış yazsanız, tam adresi girmeseniz bile tarayıcı, hangi siteyi aradığınızı anlar. Dahili arama sayesinde, fazladan tıklamalara ihtiyaç duymadan gerekli kaynakları doğrudan açabilirsiniz. Sevdiğiniz siteler her zaman elinizin altında olur. Yüksek sayfa yükleme hızı ile İnternette rahatça gezine bilirsiniz. Rahat çalışmanız için ekranın alt kısmında, parmaklarınızın hemen altında yer alır. Hem klavyeden hem de mikrofon aracılığıyla sesli olarak girilen sorguları ve site adreslerini anlar. Sitenin adresini tam olarak bilmeseniz de, tarayıcı birçok siteyi ve sayfayı açıklamaya göre tanır.

Diğer Özellikleri:

Yeni mobil arama
Zamandan tasarruf etmeniz için arama, size hazır yanıtları sunar: haberler, görseller, video ve kurumların haritadaki konumları. Örneğin, müzik klibi aradığınızda, arama doğrudan videoyu izlemenizi önerir.

Sevdiğiniz sitelere hızlı erişim
Adres satırına tıkladığınızda ve yeni sekme açtığınızda, en çok ziyaret ettiğiniz siteleri içeren Tablo açılır;
Sevdiğiniz sitelerin Tablo’da sabit olarak kalmaları için gerekli siteleri seçip manuel olarak onları sabitleyebilirsiniz.

Hızlandırılmış sayfa yüklemesi
Turbo teknolojisi sayesinde uygulama, web sayfalarının içeriklerini sıkıştırarak yavaş internet bağlantısında bile sayfaların hızlı yüklenmesini ve mobil internetten tasarruf etmenizi sağlar.

El hareketleri ile yönetim
Yeni sekme açmak için akıllı satırı tutup biraz çekmeniz yeterlidir;
Sekmeler arasında geçiş yapmak için parmağınızla sayfayı sürüklemeniz yeterli olur.

Güvenli koruma
Virüs ve zararlı sitelerden korur.

Boyut: Cihaza göre değişir

Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir

DownloadYandex Browser

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil / VeHayat - 90 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status