Android Uygulamaları PC ye APK Olarak İndir: APK Downloader

Android Uygulamaları PC ye İndir. Android Marketten PC ye APK Dosyaları İndirme: APK Downloader. Google Play Store den Android uygulamaları PC ye APK olarak indirme.

Evet değerli okuyucularımız bugün sizler için çok güzel bir yazı hazırladım. Her kullanıcının bu konuda sıkıntı yaşadığını biliyorum. Bende bu nedenle bu yazıyı hazırladım. Android uygulamaları bilgisayara APK olarak direkt indirmek ister misiniz? Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum.

Android Market olmadan bazı Android tabanlı mobil cihaz üreticileri (Amazon ve Barnes & Noble, örneğin) kendi yerli uygulama mağazalarında sınırlı sayıda uygulama indirmek zorunda bırakıyor. APK Downloader, Google Chrome eklentisi bu sorunları gidermenizi sağlayan mükemmel bir uygulama. APK Downloader ile Android Market, yeni adıyla Google Play Store den Android uygulamaları doğrudan PC masaüstüne APK formatında indirmenizi sağlar.

APK Downloader, korsan kullanıcıların ücretli sürümleri indirmesini engellemek için sadece ücretsiz uygulamaları indirmeyi sağlayan eklentinin yeni sürümünü yayınladı.

APK Downloader kurulumu için sıkıntı yaşayacağınızı düşünerek, aşağıda APK Downloader kurulumunu basitçe anlatıyorum. Umarım yardımcı olur.

Not: Android Market uygulamaları için, aygıt kimliği ve Android cihazın Google hesap bilgisi gerekiyor.

Resimli Anlatım: Chrome da APK Downloader Kurulumu

1.Adım: Chrome da başlatmak için, APK Downloader yükleyin (Eklentinin en son güncellemesini buradan indirebilirsiniz). Google Chrome da eklentinin eklenmesini kabul edin ve yeni bir sekmede karşınıza Options penceresi çıkacak.

Unutmayalım ki APK Downloader, uzantısı Google Chrome 17 ve üst sürümlerinde çalışır.

2.Adım: Eğer SSL hatası alırsanız, masaüstünde yeni bir Google Chrome kısayol oluşturun. Kısayola sağ tıklayın ve Özellikler seçeneğine tıklayın.

3.Adım: Hedef alanında …..\chrome.exe sağ tarafına bir boşluk bırakın ve –ignore-certificate-errors yazın. Tam olarak aşağıdaki gibi olmalıdır;

\chrome.exe --ignore-certificate-errors

4.Adım: Uygula, Tamam butonlarına tıklayarak pencereyi kapatın. Şimdi kısayolu yeniden başlatın. Hatanın kaldırılmış olması lazım.

5.Adım: Zaten Android cihazı kayıtlı adresi (Email) ve Google hesap şifresi olmalıdır. Eğer bilmiyorsanız, cihazınızın kimliğini öğrenmek için;

  • Telefonu açın ve GTalk Service Monitor başlatmak için *#*#8255#*#* girin. Aygıt kimliğini bulmak için aşağı doğru ilerleyin. Sonra 16 karakter dizesini göreceksiniz. Bu 16 karakter dizesi Android Aygıt Kimliği alanına girmeniz gerekiyor.
  • Alternatif olarak, Android Market’ten Aygıt Kimliği kurabilirsiniz. Uygulama Aygıt kimliği ve cihazınızda kayıtlı e-postaları görüntüler.

6.Adım: Login girişe dokunun, aşağıdaki sayfasından bir ülke ve mobil taşıyıcı seçin Save Settings-Ayarları Kaydet’i tıklayın.

Şimdi Google hesabınızla oturum açmak zorunda kalmadan bilgisayarınıza uygulamaları indirmeye başlayabilirsiniz.

Her zaman bir Android uygulamasını Android Market sayfasında açabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz gibi, URL çubuğunun içinde APK Downloader simgesini göreceksiniz. Artık istediğiniz bilgisayara uygulamaların APK dosyasını anında indirebilirsiniz.

Evet değerli okuyucularımız artık her hangi bir sıkıntı yaşamadan Android uygulamalarını bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Umarım yardımcı olmuştur. İyi günler.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri / VeHayat - 62 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status