Android Telefon ve Tablet İçin En İyi Office Uygulaması İndir (.Apk)

Android Telefon ve Tablet İçin En İyi Office Uygulaması (.Apk)

Android telefon ve Android Tablet üzerinde Office dosyaları oluşturmak, görüntülemek, düzenlemek için iyi bir Office uygulaması mı arıyorsunuz?

Sizler için paylaşacağım bu uygulama ücretsiz en iyi Office alternatifi uygulamadır. Kingsoft Office Android mobil cihazlar için en iyi Office uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrı ayrı ndroid mobil cihazlar için geliştirilmiş sürümleri mevcuttur.

Android Office Mobile uygulaması dediğiniz zaman artık aklınıza Kingsoft Office uygulaması gelecek.

Android Telefon İçin En İyi Office Uygulaması (İndir)

Android mobil cihazlarınız için Microsoft Office alternatifi ücretsiz bir program ister misiniz?

Evet arkadaşlar bugün sizlere Microsoft Office paketi alternatifi ücretsiz bir programı paylaşacağım. Kingsoft Office for Android uygulaması Android mobil cihazınız için ücretsiz Office programıdır.

android telefon tablet office

Microsoft Word, Excel ve PowerPoint tarafından kullanılan belgeler oluşturma, görüntüleme, düzenleme ve kaydetme imkanları sunuyor. Google Drive, Dropbox vb bulut paylaşımlar ile senkronize edebilir ve dosyalarınıza her yerden ulaşabilirsiniz.

Android Tablet İçin En İyi Office Uygulaması (İndir)

Android telefon ve Android Tablet mükemmel çalışır. Kullanıcı dostu ve güzel bir kullanıcı arayüzü Android Tablet üzerinde ofis dosyaları yönetmek için mükemmel bir deneyim sunuyor. Kingsoft Office HD Free uygulaması Android Tablet Office ihtiyaçlarını karşılayabilecek ücretsiz bir Office paketidir.

Android Tablet üzerinde her zaman, her yerde Word, Exel ve PowerPoint dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note İçin En İyi Office Uygulaması (İndir)

Kingsoft Office – Android Samsung Galaxy Note için özel olarak tasarlanmış tamamen ücretsiz ofis paketi uygulamasıdır. Android telefon işlemci Office belgeleri tüm fonksiyonlarının yanı sıra, Android için bu office paketi en önemli özelliği Samsung Galaxy Note Spen destekliyor olmasıdır.

Android için Kingsoft Office ile, Word, Exel ve PowerPoint belgeleri oluşturma, görüntüleme, düzenleme ve kaydetmeyi sağlar. Şimdi rahatlıkla Samsung Galaxy Note Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını düzenleyebilir ve e-posta uygulamasını kullanarak diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Google Drive, Dropbox, Box.net ve WebDAV protokolü ile diğer bulut servislerine erişebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / VeHayat - 49 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status