BlueStacks İle MAC de Android Oyunları, Uygulamaları Çalıştırma

Android uygulamaları, oyunları MAC üzerinde de çalıştırmak ister misiniz? BlueStacks programı ile yapabilirsiniz. BlueStacks MAC üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmanızı sağlayan bir sanallaştırma aracıdır.

Bağımsız ve sanal makine de Android ICS çalıştırmaya gerek kalmadan çalıştırılabilir 17 popüler Android uygulama içerir.

OS X Dock ta Air Control Lite, Alchemy, Basketball Shot, Drag Racing, Elastic World, Facebook, Glow Hockey, Guns’n Glory, Paper Toss, Pulse news reader, Robo Defense, Seesmic, Twitter, WhatsApp, and Zebra Paint Android Apps klasöründe bulunur. Bağımsız uygulamalar olarak çalıştırmak için, ayrıca LaunchPad bulacaksınız.

Mac üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmak isteyen herkes için harika ücretsiz çözümdür.

BlueStacks App Player ücretsiz uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / iOS / VeHayat / Yazılım - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status