En İyi 5 Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programları İndir

Ebeveyn Kontrol Programları İndir – En İyi 5 Ücretsiz, Bedava Ebeveyn Kontrol Programları İndir.

Kontrolsüz internet kullanımının oluşturacağı sorunlardan dolayı çocuklarınızı bu kötü internet kullanımından korumak için ebeveyn kontrol programının olması gerekir.

Windows 7 bir Ebeveyn Kontrol peogramı içerir ve Windows 7 Ebeveyn Denetimleri kullanarak, Web filtreleme, faaliyet raporları vb gibi gelişmiş özellikleri yüklemek için ebeveyn denetimleri kurulumu yapabilirsiniz. Ücretsiz bir üçüncü parti yazılım arıyorsanız, piyasada bir çok ücretsiz program mevcut. Bende sizler için en iyi 5 ebeveyn kontrol programını sunacağım.

Windows İçin Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programları

Bu yazımızda Windows 7 işletim sisteminiz için tamamen ücretsiz ve belli bir süreliğine ücretsiz kullanım sunan programları paylaşacağız. Ayrıca Windows 8 ebeveyn kontrolü ile ilgili kısa bir bilgilendirme sunacağım.

Family Cyber Alert Programı İndir

Family Cyber Alert, çocuklarınız için bir çok web sitelerini engelleyebilirsiniz. Bilgisayarı çocuğunuzun kullanımı sırasında ekran görüntülerini alabilirsiniz. Çocuğunuzun bilgisayarı kullanmakta olduğu tüm sürecin ekran görüntülerini video olarak kaydedebilirsiniz.

K9 Web Protection Programı İndir

K9 Web Protection ebeveyn kontrol programı Family Cyber Alert yazılımı kadar güçlü değildir. Aslında ebeveyn kontrol programlarından hiç biri tam kontrol sağlayan Family Cyber Alert yazılımı kadar iyi olmasa da, çocukları kötü niyetli web sitelerinden korumak için yeterince başarılı programlar.

K9 Web Protection programından engellemek istediğiniz web sitelerini seçebilirsiniz, ayrıca sesli uyarılar da gönderir.

Kısıtlı bir veya daha fazla web sitesini ziyaret etmek için tekrarlanan girişimler, sınırlı sayıdan sonra K9 Web Protection programı tüm internet ve diğer ayarları engeller. Böylece çocuğunuz artık internete erişemez.

CyberPatrol Parental Controls Programı İndir

CyberPatrol Parental Controls programı, K9 Web Protection gibi şiddet ve kötü amaçlı web sitelerini engellemeye, filtrelemeye yardımcı olur.

Bu program sakıncalı web sitelerine erişimi engellemek ve yazılımı kullanarak çocuğunuzun internet ve bilgisayar kullanımı nıizleyebilirsiniz. Siz uzakta olduğunuz zaman çocuğunuzun bilgisayarda neler yaptığının detayları ile birlikte kayıt eder.

Ayrıca, farklı yaş grupları için, farklı profiller oluşturabilirsiniz. Örneğin, okul öncesi çocuğunuz veya liseye giden çocuğunuz için farklı düzeylerde profiller oluşturabilirsiniz.

Qustodio Programı İndir

Qustodio ebeveyn kontrol programı, çocuğunuzun online faaliyetleri, sosyal ağlara katılımları, sohbet programları ve sörf davranışlarını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bir bakıma, çocuğunuzu uygunsuz içerik ve çevrimiçi yağmacılara karşı korumak, sağlıklı erişim sınırları ayarlamak için yardımcı olur.

Qustodio gelişmiş teknolojisi içerik denetimi sağlar. Çocuklarınız çevrimiçi olduklarında, Qustodio programı ile yaptığınız ayarlar sayesinde çocuğunuz neler yaptığınız emniyetle izler ve yönlendirir.

Weblock for Kids Programı İndir

Qustodio, Windows 7 için ücretsiz bir ebeveyn kontrol programı. Program, çocukların sosyal ağ katılımlarını, programları, hangi siteleri ziyaret ettiğiniz takip etmeye yarayan ücretsiz bir program. Weblock for Kids buna benzer, çocuklar için ebeveyn kontrolü, denetimi sağlayan güzel bir program.

Weblock for Kids programı çocukların tehlikeli ve kötü amaçlı sitelere girmesini önlemek için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun internet kullanımını kısıtlamak amacı için kullanışlı bir program. Bu uygulama, Internet Explorer veya diğer tarayıcılardan birini parola koruma ile kullanarak çocuklarınızın sadece Weblock denetiminde internette gezinmesini sağlayabilirsiniz.

Windows 8 de Ebeveyn Kontrolü

Microsoft Windows 8 kullanıyorsanız, ebeveyn kontrolü yazılımı hakkında endişelenmenize gerek yok. Windows 8 işletim sistemi, daha fazla özelliklere sahip yerleşik ebeveyn denetimleri ile birlikte gelir. Denetim Masası’ndan ebeveyn kontrollerini ayarlayabilirsiniz. İnternet üzerinden çocuğunuzun aktivite ayrıntıları ile ilgili haftalık e-posta alacaksınız. Windows Live ID kullanarak giriş zorunluluğu yaparsanız, birden çok bilgisayara aynı profil uygulayabilirsiniz. Bu durumda, güvenlik ayarları cloud depolama alanında saklanır.

Windows 8 ebeveyn kontrolü ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, Windows 8 Ebeveyn Kontrolü ve Denetimi ile ilgili konumuzdan faydalanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 2.476 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status