En İyi Ücretsiz FTP Programları İndir, Free FTP Client

En İyi Ücretsiz FTP Programları İndir, Free FTP Client.

Masaüstü FTP istemci programları arayanlara yardımcı olmak için bu konuyu hazırladım. FTP işlemleri için bir çok program mevcuttur. Ama çoğu FTP programları ücretlidir. Hem ücretsiz olup, hem de ücretli FTP programları kadar kaliteli ve geniş özelliklere sahip program arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ücretsiz FTP programları arasında en iyileri sizler için hazırladım.

Windows 7, Vista, XP İçin Ücretsiz FTP Programları

WinSCP, Core FTP Lite ve CoffeeCup Free FTP – Bu üç ücretsiz uygulamaları araştırdım. Örnek bir 650 MB’lık bir dosya ve bir 1,5 GB klasörü içeren dosya transferleri açısından, herhangi bir istikrar sorunu ve hata ile karşılaşmadım. O nedenle kullanım açısından her hangi bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Core FTP Lite ve CoffeeCup Free FTP programları daha geniş özellikleri elde etmek için yükseltme yapabilirsiniz ama tamamen ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. WinSCP programı ise tamamen ücretsiz açık kaynak kodlu bir programdır.

WinSCP İndir

WinSCP File Transfer Protocol (FTP), SSH FTP veya SCP (kullanarak yerel ve uzak bilgisayar arasında güvenli dosya kopyalama etkinleştirmek için Secure Shell (SSH) teknolojisini kullanır.

WinSCP açık kaynak kodlu ücretsiz SFTP istemcisi, SCP istemcisi, FTPS istemcisi ve Windows için bir FTP istemcisidir. Temel işlevi, yerel ve uzak bilgisayar arasında dosya transferi sağlar. Bunun ötesinde, WinSCP kodlama ve temel dosya yöneticisi işlevselliği sunuyor.

Core FTP Lite İndir

Core FTP Lite bağlantı bilgilerini korumak ve Hızlı yeniden bağlanma için site yöneticisi gibi kullanışlı özellikleri vardır. Bir kere uzak site ile bağlantılı, dosya yönetimi özellikleri çok kolay anlaşılır. Core FTP birden fazla transfer, güvenli protokoller, belirtilen dosya türleri için yapılandırılabilir ASCII yükleme, tarayıcı entegrasyonu ve daha birçok temel FTP özelliklerini sağlar.

SFTP (SSH), SSL, TLS, IDN, tarayıcı entegrasyonu, siteden siteye transfer, FTP transfer sürdürme, sürükle ve bırak desteği, dosya görüntüleme ve düzenleme, güvenlik duvarı desteği, özel komutlar, FTP URL çözümleme, komut satırı transferleri, filtreler ve bunlara benzer bir çok özellik mevcuttur.

CoffeeCup Free FTP İndir

CoffeeCup Free FTP Client programı, ücretsiz FTP programları arasında en iyilerden biridir. Basit ve güvenilir dosya transferi için FTP programı arıyorsanız CoffeeCup Free FTP programını kullanmanızı tavsiye ederim.

CoffeeCup Free FTP programı ile, birden çok sunucu profillerini ayarlama, ikili dosyalar, ASCII veya otomatik mod aktarmak, sunucunuza sürükleyerek ve bilgisayarınızdan bırakarak dosya yükleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status