EnhanceMy8: Win 8 için PC Temizleme, Sistem Bakım Aracı (Free)

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 için yükseltme yapan varsa Başlat Menüsü eksikliğini görmüşlerdir. Bu eksiklik OS görünüm ve işlevleri özelleştirmek için yeni uygulamalar ve programlar ile gelip birçok geliştiriciler için bir şans veriyor. Bakım programları da göz ardı edilmemiş. EnhanceMy8 Windows 8 için bir ayar ve bakım aracıdır.

Windows 8 için EnhanceMy8

EnhanceMy8 hepsi bir arada ayar ve Windows 8 için bakım aracıdır. Araç özellikleri ve işlevleri çok ve 2 versiyonu ile birlikte geliyor.

  1. Free
  2. Pro

Çoğu uygulamalarda olduğu gibi, EnhanceMy8 kayıt defteri temizleyici, başlangıç yöneticisi ve daha fazla araçları içerir.

Bilgi sekmesi (Information)

Bilgisayarınızın donanımı gibi işlemci sıcaklığı, Windows 8 ile ilgili OS bilgileri ve diğer ilgili bilgiler hakkında genel olarak bilgi verir.

Araçlar sekmesi (Tools)

Disk/Kayıt Defteri temizleyiciler gibi farklı faydalı ayarlar seçmenizi sağlar. Registry Cleaner istenmeyen parçalarını temizlemek ve hızla kayıt hatalarını düzeltmeyi sağlar.

Sistem sekmesi (System)

Adından da anlaşılacağı gibi, sekme sistem araçları, sistem geri yükleme noktası oluşturma ve diğer bazı işlemler için bir erişim sağlar. Sadece belirli sistem araçları ve sistem geri yükleme noktası ücretsiz sürümünde mevcuttur. Diğerleri için pro sürümüne yükseltme gerektirir.

Optimizasyon sekmesi (Optimizations)

Optimizasyon sekmesi Windows önyükleme süresini azaltmak için bazı başlangıç parametreleri, birkaç saniye içinde otomatik olarak herhangi bir zorunlu olmayan işlemleri sonlandırmak ve devre dışı bırakmanızı sağlayan ayarlar içerir.

Özelleştirme sekmesi (Customs)

Masaüstü, Görev Çubuğu, Klasörler, Simgeler ve ihtiyaçlarınıza göre bağlam menü ayarlarını değiştirmenizi sağlar.

EnhanceMy8 İndir (Free) – Üretici Sayfadan İndirBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status