Genie Timeline Free 2012: Metro Arayüzü İle Ücretsiz Yedekleme Programı

Genie Timeline Free 2012 İndir: Metro Arayüzü İle Ücretsiz Yedekleme Programı.

Windows kullanıcılarının büyük çoğunluğu düzenli veri yedekleme için ücretsiz yedekleme programlarını kullanırlar.

Bugün sizlere Windows metro arayüz için güncellenen Genie Timeline Free programının 2012 sürümünü paylaşacağım. Genie Timeline Fee, Windows için iyi özellikleri ile ücretsiz bir yedekleme çözümüdür. Genie Timeline Free 2012 sürümünde kolay kullanımlı bir görünüm sağlayan metro stil mevcut. Genie Timeline Free sürümü, belgeleri resimleri, müzikleri, video ve diğer dosyaları yedeklemenizi sağlar.

Yedekleme kurma son derece basittir.Yazılımı başlatın, Select Backup Drive tıklayın ve sonra yeterli boş alan içeren harici bir sürücü seçmek için Click here to start düğmesine tıklayın. Sürücü görünmüyorsa, sadece harici sürücü, iç veya ağ sürücüsü gözatmak için select a different destination tıklayın.Aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi, yedeklemeye dahil etmek istediğiniz dosya ve klasörleri seçmek için seçenekleri göreceksiniz.

İster yedeklemeye eklemek istediğiniz dosyaların türünü seçmek için akıllı seçim (Metro tarzı çini onay kutuları ile) ya da normal bir kullanıcı arayüzünü kullanabilirsiniz. E-posta istemcisi (Outlook, Windows Mail ve Live Mail), bilgisayar sürücüleri, iPhone / iPad / iPod senkronize dosyaları, Microsoft Office dosyaları, müzik dosyaları, resimleri, videoları, eBooks, ISO görüntü, senkronize edilmiş Blackberry dosyaları ve ayrıca Firefox, Opera, Chrome ve Internet Explorer yer imleri, yedekleme yapabilirsiniz.

Yazılımda veri yedekleme yaparken Smart mode-Akıllı modunu kullanırken, her zaman yedekleme işlemi hızlandırmak için Turbo Mod seçeneğini tıklayarak Turbo Moda geçebilirsiniz. iPhone ve iPad uygulamaları ayrıca yedekleme durumunu takip etmek için kullanılabilir.

Ücretsiz sürümü bazı kısıtlamalara (yukarıda belirtilen özellikleri ücretsiz sürümün bir parçasıdır) sahiptir ve zamanlanmış yedekleme gibi bazı gelişmiş özellikler eksik olsa da, ücretsiz sürümü temel özellikleri ile ilgili olarak oldukça iyidir.

Genie Timeline Free 2012 yedekleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Genie Timeline Free 2012 İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status