HTC den Üç Yeni Windows Phone 8 Telefon: Zenith, Accord, Rio

HTC, Windows Phone 8 genel durumu ile bu yıl Microsoft tarafından yapılacak üç yeni Windows Phone 8 mobil cihaz başlatacağını duyurdu.

Zenith, Accord ve Rio olarak adlandırılan üç telefonu, HTC bu yılın başlarında başlatacak. Zenith üst düzey bir telefon olacak, Accord orta sınıf olacak ve Rio uygun fiyat ile bir Windows Phone 8 akıllı telefon olacak.

HTC Zenith Windows Phone 8 Özellikleri

Windows Phone 8 Zenith, bir (1366 × 768) 720p 4.7 inç Super LCD 2 ekran destekli, dört çekirdekli Qualcomm işlemci, 1GB RAM, 4G LTE ağı, Full HD video kayıt fonksiyonuna sahip 8 megapiksel ana kamera ve görüntülü görüşme için 2 megapiksel ön kamera, Micro SD kart ve NFC desteği üzerinden genişletme seçeneği ile 16GB dahili bellek olacak.

HTC Accord Windows Phone 8 Özellikleri

Accord, 720p çözünürlük ve geniş 4.3 inç Super LCD 2 ekran, 8 megapiksel 1080p kamera, HSPA +, NFC ve çift çekirdekli işlemci ve 1GB RAM ile güçlendirilmiş olacak.

HTC Rio Windows Phone 8 Özellikleri

Rio, 4 inç WVGA kapasitif dokunmatik ekran, 720p video ile 5 megapiksel destekli  kamera, 512 MB Ram, 14.4 Mbps HSPA ağı ve Qualcomm MSM8227 işlemci olacak.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Mobil / VeHayat - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status