Microsoft Office 2013 Etkinleştirme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Microsoft Windows 7 ve Windows 8 üzerinde test etmek için kullanıcılara Office 2013 Customer Preview son sürümü sunuyor. Şu an itibariyle birçok web kurulum kullanarak Office 2013 yüklenmiş olabilir.

Microsoft Office 2013 çevrimdışı yükleyiciler (MSI) indirmek için de kullanılabilir. Bu çevrimdışı yükleyiciler İngilizce, Japonca ve Espanol dillerinde mevcut. Çevrimdışı yükleyici Word, Excel, PowerPoint, Access, OneNote, InfoPath, Publisher ve Lync programları içerir.

Office 2013 yüklemek için çevrimdışı yükleyiciyi kullandığınızda, varsayılan dışında bir konuma yüklemek ve seçmek istediğiniz programları tercih edebileceksiniz.

Yükleyici 32-bit sürümü 624 MB ve 64-bit 702 MB boyutundadır.Web yükleyici yoluyla Office 2013 yüklemek kullanıcıların elle ürünü etkinleştirmesi için gerekmez ama çevrimdışı yükleyici kullanan kullanıcıların Office 2013 etkinleştirmesi gerekiyor.

Resimli Anlatım: Office 2013 Etkinleştirme

Office 2013 kurulumu tamamladıktan sonra, Office 2013 kopyanızı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Adım: Kurulduktan sonra, Office Word, Excel veya başka bir programı çalıştırın. Başlat ekranında, soldaki Open Other Documents – Diğer Belgeler Aç‘ı veya geleneksel Office penceresinde görmek için bir şablon/belgeyi tıklayın.

2.Adım: File – Dosya sekmesini tıklayın ve sonra Hesap bilgilerinizi görmek için pencerenin sol sekme kümesindeki Account – Hesap seçeneğine tıklayın.

3.Adım: Product Information – Ürün Bilgileri altında, sağ tarafta, Change product key – Ürün anahtarını değiştir‘i tıklayın, 25 karakterli etkinleştirme anahtarını girin, Attempt to automatically activate my product online seçeneğini işaretleyin ve sonra Install düğmesini tıklayın.

4.Adım: Programı kapatın ve Microsoft Office Etkinleştirme Sihirbazı görmek için programı çalıştırın. Microsoft sunucularına bağlanıp ürününüzü etkinleştirmek için Next düğmesine tıklayın.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri / VeHayat - 670 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status