Microsoft Office 2013 Yeni Özellikleri, Ekran Görüntüleri

Yeni sürümü 3 yıl içinde popüler paketi için ilk yükseltme olarak geliyor. Mevcut sürüm, yeni paket Ofis 2013 adıyla Ofisi 15 müşteri önizleme sürümü ve bu sürümde birçok yenilik özelliği ile geliyor.

Ofis 2013 ağır Metro kullanıcı arayüzünden esinlenerek ve dokunmatik tabanlı hareketleri için özellikle optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir. Skype, popüler video sohbet hizmeti artık Office 2013 paketi ile yerleşik ve paketin bir parçası olarak geliyor.

Ofis 2013, yeni abonelik hizmetleri sunmaktadır ve bir bulut tabanlı abonelik hizmeti olarak kullanılabilir.

Microsoft Word:

Bilgisayarınızdaki belgeleri saklamak yerine, aksine Facebook arkadaşlarınızla çevrimiçi paylaşma seçeneğine sahip olacaksınız. Microsoft Word, Facebook ve Flickr gibi sosyal ağ hizmetleri ile birleştirilebilir. Okumaya Devam Et denilen özellik, aynı zamanda da PowerPoint de olduğu gibi Word de de görülecektir. Bu uygulama sayesinde, tam olarak kaldığı yerden okumaya ve düzenlemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca Word belgeleri, YouTube popüler video paylaşım sitesinden canlı olarak videoları görmek mümkün olacaktır. Belgenin içine sokulan bir YouTube video basit bir tıklama ile ekranın geri kalanını gizleyecek ve video oynayacaktır.

Microsoft Excel 2013:

Excel 2013 veri sunumu ve grafikler oluşturma aynı eski işlemleri gerçekleştireceksiniz ama daha sezgisel bir şekilde. Bu sürümde, Arap rakamları entegrasyonu ile daha gelişmiş hesaplamalar yer alacak.

Microsoft PowerPoint 2013:

PowerPoint de geliştirilmiş şablonlar ve geçiş efektleri yer alacak. Artık daha çok otomatik yer imleri, sık kullananlar özelliği içerecektir. Ayrıca, yeni PowerPoint grafik motoru erişim özelliği, kullanıcılar Excel 2013 çalışma sayfalarındaki grafikleri alabilir ve PowerPoint sunumlarına slaytlar olarak eklemesine izin verecek.

Microsoft Office Outlook 2013:

Microsoft Office Outlook 2013, daha iyi yönetim ve daha kolay gezinti yapmayı sağlayacak ana vurgular olacak.

SkyDrive ile Office 2013’ün otomatik entegrasyonu, Office kullanıcıların, otomatik olarak Microsoft hesapları ve belgeleri güncelleme, sunumlar ve elektronik tablolar kullanarak bulut depolama sayesinde kendi dosyalarını eşitlemek için izin verecektir.

Şimdi dokunmatik kontrol kolaylığı simgeleri arasında daha fazla boşluk içerir.

İşte diğer uygulamaların ekran görüntüleri var. Büyük hallerini görmek için resimlerin üzerine tıklayınız.

OneNote 2013:

Lync 2013:

InfoPath 2013:

Access 2013:

Microsoft Office 2013 Nasıl İndirilir ve Kullanılır?

Microsoft kimliğiniz varsa, Office 2013 müşteri önizleme sürümünü alabilirsiniz. Yapmanız gereken:

  • office.com/preview sayfasını ziyaret edin ve müşteri önizleme sürümünü indirmek için ‘Signup – Kayıt‘ sekmesini tıklayın.
  • Microsoft ID ile giriş yapın.
  • Daha sonra, kurulum için birkaç dakika bekleyin ve seçtiğiniz aygıt için Office paketini indirin.

İndirmede sorun yaşarsanız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz: Microsoft Office 2013 İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 12 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status