MightyText: Android Tablet SMS Programı İndir – Ücretsiz

Android Tablet Bedava SMS Programı, Mesajlaşma Programı: MightyText

MightyText, Android için anlık mesajlaşma, SMS programı, şüphesiz kablosuz senkronizasyonu ve doğrudan masaüstünden telefonunuzun SMS mesajlarını paylaşmak izin en çok indirilenler ve son derece kaliteli Android uygulamalardan biridir. Birkaç hafta önce, SMS mesajları gönderme, alma ve cevapsız aramaların bildirimini almak için MightyText uygulamasının Android Tablet ile optimize edilmiş yeni beta sürümünü yayınladı.

İyi haber, beta sürümünün özel aşaması bitti ve şimdi Google Play mağazasında herkes için kullanılabilir olmasıdır. Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ve bu, yeni SMS / MMS için gerçek zamanlı bildirimler olarak Android Tablet metin mesajları göndermek ve almak için kullanabilirsiniz. Sadece SMS gönderme değil cevapsız arama kontrollerini de yapabilirsiniz.

MightyText uygulaması Android Tablet üzerinden ücretsiz, bedava SMS gönderebilirsiniz. MightyText ücretsiz mesajlaşma programıdır.

android tablet sms, mesajlasma programi

Mesaj senkronizasyonu ve paylaşımı için Android Tablet ile Android akıllı telefon eşleştirmesini, zaten MightyText web uygulaması ve/veya tarayıcı uzantıları ile görmüş olabilirsiniz. Eğer cihazlarınızı eşleştirmek istiyorsanız, gerekli olan tek şey Google hesabı.

Unutmayalım, başarılı eşleştirme için, önce Android Tablet sonra Android akıllı telefon üzerinden uygulamayı yapılandırmak gerekir.. Bir kez başarıyla aynı Google hesabı kullanarak telefonunuzla eşleştirme yaptığınız zaman, Tablet üzerinde SMS gelen kutusunu, metin mesajları aracılığıyla kişileriniz ile yaşadığınız tüm konuşmaları göreceksiniz.

MightyText-Android-Tablet-2

Gördüğünüz gibi, uygulama ana ekranı iki bölmeye ayrılmış; sağ bölmesinde seçili kartvizit için SMS sohbet içeriği listeleniyor,  sol bölmesinde ise mesajlaştığınız kişilerin bilgileri görülüyor. Alt kısmındaki metin alanını kullanarak, mesaj oluşturabilir ve yeni mesajlar gönderebilirsiniz. Üstündeki çubuğunda, telefonunuzun güncel pil durumunu gösterir, yeni SMS düğmesi, yenile düğmesi ve bir metin taşma düğmesi gibi çeşitli seçeneklere anında erişim sağlayan içi açıcı bir arayüze sahip.

MightyText uygulması Android 3.1 ve üst sürümlerinde çalışır.

MightyText Uygulamasını İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / VeHayat - 69 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

MightyText: Android Tablet SMS Programı İndir – Ücretsiz (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Ferit Korkut dedi ki:

  Serkan bey.
  3 g li tablette 3 g nin çslıştıralabilmesi için bir numaraya mesaj gönderilmesi gerekiyor.Ancak tablet akıllı telefon gibi çalışmadığı için yapamıyorum.
  tableti 3 g de çalıştırmanın bir yolu var mı?
  Kolay gelsin.
  Ferit

 2. muhammet emin dedi ki:

  uygulama harıka bence ındırın

 3. Aysel dedi ki:

  Cook iyi

DMCA.com Protection Status