PC İçin Bedava En İyi Görüntülü Konuşma, Çoklu Sohbet Programları

Piyasada birçok video iletişim, haberleşme yazılımları vardır. Video haberleşme, görüntülü konuşma, çoklu sohbet vb ihtiyaçlarınız için en iyi uygun programları sizler için hazırladık.

Görüntülü haberleşme kapsamında ilk akla gelen programlardan birisi Skype uygulamasıdır. Ancak Skype uygulaması sadece ücretsiz çağrılar atmak için ideal bir programdır. Eğer görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız ayda sadece 4,99$ ile, aynı ada 10 kişi ile video konferans oluşturabilirsiniz.

Bu neden Skype uygulaması bu durumda pek tercih edilmez. Eğer her hangi bir ücret ödemeden bedava olarak görüntülü konuşma, video konferans oluşturmak istiyorsanız sizler için en iyi ücretsiz 3 uygulamayı paylaşıyorum. Umarım faydalı olur.

ooVoo: Çoklu Sohbet, Video Konferans Uygulaması

Skype alternatifi ücretsiz programlar arasında en iyilerden birisi. Bu ücretsiz program sayesinde aynı anda 6 kişi ile çoklu sohbet, görüntülü konuşma, video konferans yapabilirsiniz.

OoVoo programı masaüstü paylaşımı ve dosya transferi için 25 GB alan sağlar. Beyin fırtınası oturumları için ve video konferansı için ideal bir program. Eğer isterseniz, telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sisteminize yükleyebilir ve ücretsiz görüntülü aramalar yapabilirsiniz.

PC İçin ooVoo Programını İndir

Tango: Görüntülü Konuşma Uygulaması

Tango uygulaması ilk olarak mobil cihazlar için geliştirilmişti. Android, iPhone ve Windows Mobile sürümleri de mevcuttu. Tango geliştiricileri artık PC ve Laptop lar içinde uygun sürüm geliştirdi.

Artık PC nizden arkadaşlarınızı Tango uygulaması ile arayabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey PC den Tango uygulamasını açmak ve aramak istediğiniz arkadaşınızın cep telefon numarasını çevirmek.

Bu uygulamalarda unutmamanız gereken bir nokta var. Görüntülü konuşma yapmak istediğiniz arkadaşınızda da bu uygulamanın yüklü olması gerekir..

PC İçin Tango Programını İndir

Google Hangout: Video Sohbet Uygulaması

Google Hangout uygulaması bu uygulamalar arasında en çok kapsanı sağlamlı olan bir program. Özellikle son zamanlarda batılı ülkelerde ki senatörler kamuoyu ile bağlantı kurmak için Google Hangout kullanıyor. Google Hangout uygulaması Google+ parçası olarak çalışıyor. Google+ olduğunda, Google Hangout başlatmak için ekranın sağ tarafındaki düğmeye tıklayın.

Eğer ilk kez Google+ kullanıyorsanız, Google video chat indirip kuracaktır. Tek bir arkadaşınızı veya istediğiniz arkadaşlarınız ile veya işiniz için video konferans yapabilirsiniz.

PC İçin Google Hangout İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 279 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status