Snapseed: iPhone, iPad En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Snapseed: iPhone, iPad En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması – Şimdi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Snapseed, iPhone, iPad, iPod touch iOS mobil cihazlar için en iyi resim düzenleme, fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

snapseed-iphone ipad resim duzenleme

Ayarlama özellikleri şunlardır; otomatik düzeltme, hassas seçici ayarlama, tuning-ayarlama, doğrultma, döndürme, kırpma, ve daha sonra çok çeşitli filtreler, siyah ve beyaz, vintage, drama, eğme-kaydırma ve merkezi odaklama var. Her filtre ve ayar içerisinde bir sürü ayar var ve Snapseed gerçekten ne kadar güçlü olduğunu keşfedeceksiniz.

Çoğu mobil fotoğraf editörlerinde olduğu gibi, çektiğiniz görüntüler üzerinde çalışabilirsiniz veya Galeri’den gerekli fotoğrafları aktarabilirsiniz. Şu an itibariyle, desteklenen görüntü biçimleri JPEG veTIFF mevcut.

Snapseed birkaç temel ve profesyonel fotoğraf düzenleme araçları sağlamanın yanı sıra, iPhone, iPad, iPod touch resimlerinizi daha çekici yapmak için Instagram stili filtreler, efektler getiriyor. Snapseed iOS sürümü güncelledi ve iTunes App Store’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Snapseed Uygulamasını İndir (Ücretsiz)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: iOS / VeHayat - 338 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status