TouchPal Keyboard: Android Türkçe Klavye İndir (.Apk)

TouchPal Keyboard, ücretsiz klavye uygulaması Android için en kaliteli Türkçe klavye uygulamalarından biridir. TouchPal Keyboard uygulaması bol çeşitli özellikleri ile çok popüler bir uygulama.

Uygulamanın özelliklerine baktığımız zaman, bir kelime yazmaya başladığınız zaman tamamlanacak kelime tahminleri sunuyor. TouchPal klavye eskisinden daha iyi, giriş bağlamına göre kelime tahmini ve otomatik düzeltme yapıyor.

Yepyeni TouchPal Curve; TouchPal Eğrisi, akıllı sürgülü teknoloji deneyimi daha hızlı ve her zamankinden daha kolay hale getiren akıllı kelime tahmini ve kelime doğruluğu ile geliştirilmiştir.

android turkce klavye

Yeni kullanıcı arayüzü; Yazarak daha eğlenceli hale getiren farklı güzel tasarım faktörleri ve rahat bir klavye düzeni ile TouchPal Klavye yeni bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

  •  TouchPal Curve – En iyi sürgülü giriş deneyimi.
  •  Bağlamsal tahmini – % 80 kelimeleri kaydeder.
  •  QWERTY üzerinde düzeltme.
  •  Kullanılabilir çoklu tema.
  •  Araç Çubuğu eklentileri (Twitter eklentisi).
  •  Numaralar / noktalama işaretleri için (aşağı /yukarı kaydırın) kısayollar.

Download: .Apk İndir – Google Play

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Android / Mobil / VeHayat - 325 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status