Ücretsiz En İyi Hard Disk Bölme, Ayırma Programları İndir

Ücretsiz En İyi Hard Disk Bölme, Disk Ayırma ve Disk Yönetme Programları İndir.

80 GB ile 120 GB, Windows işletim sistemi bölümünü küçültmek, daraltmak mı istiyorsunuz ama güvenilir Partition Manager, Disk Yönetme programlarının isimlerini hatırlamak ve bulmak zor olmalı.

Windows için en iyi ücretsiz Partition Manager, Disk Bölme, Disk Ayırma, Disk Yönetme programları hakkında kısa bilgiler vererek bu konuda sıkıntılarınızı gidermek için bu konuyu hazırlıyorum. Birçok kullanıcı dahili disk yönetme aracı kullanmayı tercih etse de, daha fazla özellik sunan programları kullanmak isteyebilirsiniz. Umarım bu yazımızda size kolaylık sağlar.

EaseUs Partition Master İndir

EASEUS Partition Master Home Edition en iyi ücretsiz disk bölme programlarından birisidir. Özellikle sistem sürücü için, bölümü genişletmek kolay ve disk alanı yönetmenize olanak sağlar. Windows XP/Vista/Windows 7 SP1/Windows 8 32 bit  -64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Kapsamlı boş sabit disk bölme yönetim programı adware veya araç çubukları içermez. EASEUS Partition Master Home Edition kullanarak gerçekleştirmelerini sağlayan bazı işlevleri, oluşturma, yeniden boyutlandırma, silme ve bölümleri biçimlendirme, gizleme ve bölme gibi bir çok işlevi içerir.

Paragon Partition Manager İndir

Paragon Partition Manager herhangi bir kullanıcının oluşturma, yönetme ve oldukça hızlı ve güvenli sabit disk bölümleri yeniden düzenleme işlemlerini yapmak adım-adım sihirbazlar içerir.

Güvenli, NTFS ve FAT dosya sistemlerini optimize performansı bölümleme işlemleri yürütmek ve başka bir sabit diske sistem verilerini geçirmek için kaliteli bir programdır.

Paragon Partition Manager programı  Windows 7 32- 64 Bit,  Windows Vista 32-64 Bit, Windows XP Professional SP2 32-64 Bit, Windows XP Home SP2 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

MiniTool Partition Wizard İndir

MiniTool Partition Wizard ev kullanıcıları, profesyonel kullanıcılar ve sistem yöneticileri için kolaylıkla bölümü işlemleri gerçekleştirmek için yardımcı bir Windows tabanlı sunucu bölme, disk bölme yöneticisi yazılımıdır. Bölümleme süreci hızlı ve güvenlidir, tür elektrik kesintisi ya da donanım arızası gibi talihsiz bir olay olsa bile verileriniz güvende tutulur.

Ev kullanıcıları da sabit disk yönetmek için bu güçlü bölme yöneticisi kullanarak karmaşık bölme işlemleri gerçekleştirebilir. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak, bölümleri yeniden boyutlandırma, yeni bölmeler oluşturma, bölümleri kopyalama, bölümleri silme, bölümleri biçimlendirme, bölümleri dönüştürme, bölümleri gizleme, sürücü harflerini değiştirme, aktif bölümleri ayarlama gibi seçenekler sunuyor.

MiniTool Partition Wizard Windows tabanlı bir disk bölme yöneticisidir. Windows XP, Vista, Windows 7 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumludur. Ayrıca MBR ve GUID bölümleme tablosu formatını destekler.

AOMEI Partition Assistant İndir

AOMEI Partition Assistant ücretsiz sabit disk bölme yöneticisi yeniden boyutlandırmak ve bölüm taşımak, sistem sürücüsü genişletmek, bölme ve birleştirme, kopyalama bölümü ve alan ayırma yeteneğine sahiptir. Yeniden başlatmadan sistem bölümünü genişletmek için yardımcı olan bir yerleşik Extend Bölüm Sihirbazı içerir.

AOMEI Partition Assistant disk bölme programı XP, Vista, Windows 7 (SP1 destekli)Windows 8 32 bit-64 bitişletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 115 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status