Wallbase 8: Windows 8 İçin 1 Milyon HD Wallpapers, Duvar Kağıdı

Wallbase 8 İle Windows 8 İçin Milyonlarca HD Duvar Kağıdı

Wallbase internette en büyük duvar kağıtlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bir milyondan fazla HD görüntüleri ile mükemmel duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. Güçlü hizmeti ile iOS ve Android uygulamaları şeklinde mobil platformları destekler.

Wallbase 8 zarif bir arayüze sahiptir. Hızlı bir şekilde istediğiniz görüntüleri anında indirebilir, çok sayıda popüler efektler arasından seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak, en sık kullanılan etiketler ile; minimalist, video oyunları, soyut, komik, fantezi, sanat, hayvanlar, manzara, araba, anime, sanat vb gibi duvar kağıdı seçenekleri ile milyonlarca duvar kağıtlarına anında erişim sağlayabilirsiniz.

Wallbase-8 windows 8 duvar kagidi

Arama sonuçları muhteşem küçük resimler ile görüntülenir. Windows 8 kullanıcıları bu milyonlarca duvar kağıtları arasından hoşuna gidenleri anında indirebilir. Duvar kağıdı arama motoru olarak da düşünebilirsiniz.

Wallbase-8 Search

Wallbase 8 Windows Store de ücretsiz olarak kullanılabilir ve Windows 8 ve Windows RT üzerinde çalışır.

Wallbase 8 İndir (Windows Store)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 202 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status