Windows 7 İçin Önerilen Ücretsiz En İyi AntiVirus Programlar

Windows 7 İçin Önerilen Ücretsiz En İyi AntiVirus Programlar.

PC kullanıcıları için antivirüs programları kullanmak bir zorunluluktur. Antivirüs programlar bilgisayarınızı virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korumaktadır. Güvenlik yazılımlarını her zaman güncel tutmak faydalıdır. Windows 7, Vista, XP işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızı korumak için her hangi bir ücret ödemeden bedava kullanmak istiyorsanız, kaliteli programlar mevcut.

Ücretsiz En İyi AntiVirus Programlar

Bugün sizlere Windows 32 Bit-64 Bit işletim sisteminiz ile uyumlu, ücretsiz en iyi antivirüs programları sunacağım.

1. Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials, orijinal Windows 7, Vista ve XP  kullanıcıları için Microsoft’un ücretsiz antivirüs programıdır. Bu özellikle tam anti-malware koruması sağlar.

2. Avira AntiVir Personal

Avira AntiVir, temel koruma sağlar ve virüsler, solucanlar, Truva atları ve pahalı dialer tehlikelerine karşı bilgisayarınızı korur.

3. Avast AntiVirus

avast! Free Antivirus programı anti virüs ve anti-spyware motoru virüs, casus yazılım, rootkit, truva atları ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı güvenilir koruma sağlar.

4. AVG Anti-Virus

AVG Anti-Virus Free, LinkScanner, link tarayıcı web sitelerinden güvenli olmanızı sağlar. Sörf ve güven ile arama yapmanızı sağlar. AVG virüslerden, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı çevrimiçi ve çevrimdışı koruma sağlar.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 45 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status