Windows 8 İçin Ücretsiz 3 Popüler Facebook Uygulaması

Windows Mağaza artık tamamen geliştirilmiş olmasına rağmen, Facebook, Twitter vb gibi popüler hizmetler için birçok resmi uygulamalar yoktur, bununla birlikte bu hizmetlerle bağlanmasına izin vermek için tasarlanmış çok sayıda üçüncü parti uygulamalar vardır.

Windows 8 İçin Ücretsiz Facebook Uygulamaları

Bugün bu yazımda, Facebook durum güncelleme, yorumlama, profil görüntüleme ve daha fazla Facebook faaliyetleri kapsama yeteneğine sahip 3 adet Facebook uygulamaları göreceksiniz.

windows 8 facebook uygulamalari

 

Flip Toast

Bu uygulaması kesintisiz Facebook ve Twitter deneyimi sunuyor! Facebook durumunuzu güncellemek, bir albüme fotoğrafı yükleme, profil görüntüleme gibi incelenen tüm özelliklere kolay erişim sağlar. Sadece Facebook giriş kimlik bilgisi gerektirir.

Screen shot 1

Windows 8 için Flip Toast uygulamasını Windows Store den indirebilirsiniz.

 

Facebook Touch

Facebook için ücretsiz bir uygulama, Windows 8 veya Windows RT üzerinde çalışır. Facebook Touch özellikle dokunmatik belirli bir arabirim için dizayn edilmiştir.

Windows 8 için Facebook Touch uygulamasını Windows Store den indirebilirsiniz.

Screen shot 1

Facebook Touch ile neler yapabilirsiniz;

  • Haber akışına erişim
  • Kullanıcı profilleri görüntüleme
  • Arkadaşlarınızla sohbet etme
  • Bildirimleri görüntüleme, mesajları oluşturabilirsiniz.
  • Kişiler, gruplar, sayfalar arama
  • Ayarları yapılandırma.

 

MINE for Facebook

MINE for Facebook özellikler ile donatılmış ve sürekli kullanıcıların geri bildirimi dikkate alınarak, günlük güncellenmektedir. Kolayca durumunuzu güncellemek için izin verir, paylaşımını destekleyen herhangi bir uygulamadan bir bağlantı veya resim paylaşabilirsiniz. MINE for Facebook, Windows 8 Başlat Ekranı Facebook için sağdan bildirimleri görüntüler.

Screen shot 1

MADEN, dokunmatik cihazların yanı sıra özel dokunmatik olmayan cihazlar için destek içerir.

Windows 8 için MINE for Facebook uygulamasını Windows Store den indirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 27 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status