Windows 8 İçin 500 den Fazla Metro Stil Simgeler – İkonlar

Windows 8 için Simgeler, Windows 8 için İkonlar, Windows 8 İçin 500 den Fazla Metro Stil Simgeler-İkonlar

Metro stil ikonları Windows Phone 7 sürümünden beri popüler olmuştur. Simgeler ve simge paketleri Windows simgelerini değiştirmek için web üzerinde mevcuttur. Windows 8 sürümü de, Windows Phone 7 UI esinlenerek Başlangıç ​​ekranı içerir.

Windows 8 kullanıcıları için mükemmel bir paket. Windows 8 işletim sisteminde bazı simge ve ikonları değiştirmek isterseniz bu paket tam sizlik. 500 den fazla içeriği ile dilediğiniz simgeyi değiştirebilirsiniz.

Metro-stil ikonları, serin siyah-beyaz simgeleri ile varsayılan simgeleri değiştirmek isteyen kullanıcılar için, artık Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemi için 575 kadar simgeleri içeren bu harika paketi indirebilirsiniz.

Bir görev çubuğunda uygulama simgeleri değiştirmek için bu simgeleri kullanabilirsiniz, Windows 8 Başlangıç ​​uygulama simgeleri, Windows 8, uygulama simgeleri, sistem çubuğu simgeleri, Explorer kütüphane simgeleri, Explorer sürücü simgelerini ve Explorer Şerit dosya türü simgeler mevcut.

Windows 8 Icons Pack 575 den fazla simgeleri ve yeni simgeler dahil olmak üzere günlük olarak güncelleme içerir.Paket de, güç düğmesi, baskı önizleme, güvenlik, ses kontrolleri, sayılar, ev aletleri, bilgisayar donanımı, fotoğraf, video, hava durumu, ortam denetimleri, klasör, dosya türleri, oklar, USB cihazı, güç düğmesi, hafıza kartı için simgeleri içerir ve güncellemeleri yükleyin.

Windows 8 Icon Pack İndir – Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 107 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status