Windows 8 İçin Anlık Mesajlaşma, Görüntülü Konuşma Uygulaması İndir

En Yeni Windows 8 Görüntülü Konuşma, Video Konferans Programı

En yeni Lync, anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma, video konferans, sohbet  uygulaması Windows 8 ve Windows RT / dokunmatik ekran, Windows 8 PC’ler için özel olarak dizayn edilmiştir.

Kullanıcılar için sohbet, video konferans ve VOIP işlevselliği sağlayan uygulaması şimdi de Exchange ve SharePoint gibi diğer Microsoft yazılımları ile entegre.

Windows 8 İçin Lync, Windows Store Uygulaması

Windows 8 için Lync, Windows Store uygulamasını indirin. Kurulduktan sonra, uygulama Windows Başlat ekranında açılır. Ayrıca uygulamayı, Uygulamalar altında listelenen bulabilirsiniz.Windows 8 arama kutusuna Lync yazın ve arama yapın.

Etki alanı kimlik bilgilerini kullanarak bilgisayarda oturum açmış iseniz otomatik olarak uygulamayı işaretler. Windows RT tablet de ilk kez oturum açıyorsanız adres ve şifreniz gerekebilir. Oturum açtığınızda, aynı zamanda oturum durumu seçebilirsiniz.

Lync-windows 8 mesajlasma uygulamasi

Oturum açtıktan sonra, size birçok özelliği Ana Ekran dan görebilirsiniz. Bunlardan bazıları aşağıda vurgulanmıştır;

Sohbet de ses veya video ekleme

Bir video veya ses eklemek için, dibe doğru ekranın üstüne doğru tokatlayın veya  Call veya Video simgesine dokunun.

Lync-video ekleme

Bir web kamerası, bilgisayar hoparlörleri ve mikrofonu veya bilgisayarınıza bağlı bir kulaklık olduğundan emin olun.

Toplantıya katılma

Meeting, toplantı karosuna tıkladığınızda Lync toplantıları görüntüler. Toplantıya katılmak için karosuna dokunun.

Uygulama tamamen dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmış. Kullanırken bun keyfine varacaksınız.

Sesli Mesaj Kontrolü

Henüz dinlemediğiniz posta mesajı dinlemek için, simgesine dokunun ve dinlemek istediğiniz belirli sesli posta iletisine dokunun. Sesli posta bir çalma düğmesi ile sesli mesaj sayısı ve mesaj uzunluğu ve arayanın adı hakkında bilgi görüntüler.

Birini bulma ve anlık mesaj gönderme

Bir kişiyi bulmak ve anlık mesaj göndermek için ana ekranda Contacts – Kişisel sekmesine dokunun ve ana ekranda arama bölümüne adını yazın.

Lync-mesaj gonderme

Aradığınız kişiyi bulduğunuzda, resim üzerine dokunun ve sonra anlık mesaj simgesine dokunun. Sonra sadece iletinizi yazın ve mesaj göndermek için Enter tuşuna dokunun. Evet bu kadar kolay.

Lync Uygulamasını İndir (Windows Mağaza)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 312 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status