Windows 8 İçin AVG Antivirus Free 2013 İndir – Ücretsiz

Ücretsiz Antivirüs Programı

AVG Technologies geçenlerde PC güvenlik ürünleri ile 2013 serisinde yayımlanan AVG Antivirus Free 2013, şimdi indirmek için kullanılabilir. Diğer AVG Internet Security ve AVG PC TuneUp programı ek olarak, AVG zamanda popüler AVG Antivirus Free yazılımı güncelledi ve şimdi tamamen Windows 8 destekleniyor.

AVG Antivirus Free 2013 yeni metro kullanıcı arayüzünden ilham alarak geliştirildi. Bir sorun olmadan dokunmatik ekran ile bir Windows 8 tablet veya PC’de kullanabileceğiniz yeni kullanıcı arayüzü dokunmatik ekran için optimize edilmiştir.Kullanıcı arayüzü etkileyici ve kolayca tüm özelliklere ve seçeneklere erişmenizi sağlar.

Bir güvenlik programından beklediğiniz özellikleri sunan ücretsiz bir yazılım. Gerçek zamanlı koruma, isteğe bağlı tarama, link tarayıcı sörf koruma, e-posta koruması, kimlik koruması, Wi-Fi görevlisi, akıllı tarayıcı, AVG turbo tarama ve sosyal ağ koruma AVG AntiVirus Free programının mevcut akıllı özellikleri.

PC’nizde AVG Free AntiVirus doğru sürümünü yüklemek ve kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin web kurulumu çalıştırın.Kurulum varsayılan arama motoru olarak AVG Güvenli Arama bilgisayarınızı korumak için AVG Security Toolbar yüklemeye çalışır unutmayın. Araç Çubuğu ve tarayıcı ayarlarını yüklemek istemiyorsanız, Özel Yükleme’yi seçin ve sonra bu seçenekleri kaldırın.

AVG Antivirus Free 2013 PC’nize yalnızca temel koruma sunduğunu lütfen unutmayınız. Virüs ve malware tehditlerini algılamak ve durdurmak için sağlam bir koruma arıyorsanız AVG Internet Security 2013 veya herhangi bir diğer iyi güvenlik yazılımı Kaspersky Internet Security 2013, Bitdefender Antivirus Plus 2013, veya Norton Internet Security satın alabilirsiniz.

 AVG Antivirus Free 2013 İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status