Windows 8 için Nokia Music Uygulaması İndir

Windows Phone destekli akıllı telefon kullanıcısı iseniz, resmi Nokia Music uygulaması yardımı ile bir süre için şimdi Nokia Music hizmeti başlamıştır. Ayrıca Nokia Music uygulamasını kullanarak Nokia premium müzik hizmetini artık Windows 8 üzerinde de kullanabilirsiniz.

Nokia sadece Nokia Music uygulamasını ABD merkezli Windows 8 ve bugün başlayan Windows 8 RT kullanıcıları için kullanılabilir olacağını duyurdu. Nokia sadece Windows 8 ve Windows RT için özel Müzik hizmet uygulaması yayınladı ve şimdi resmi bir Windows Store uygulaması mevcut.

Windows 8 çalıştıran bilgisayar kullanıcıları artık resmi uygulamayı yükleyerek, tüm dünyadan milyonlarca şarkıyı dinlemeye başlayabilir. Uygulama arayüzü Windows Phone 8 mevcut özellikleri kullanılabilir akıllı telefon uygulamalarına benziyor.

Nokia Music app For Windows 8

Yükleyip uygulamayı ilk kez başlattığınızda, “You’re listening to 30-second samples. Start your free trial of Nokia Music+ to get full songs and more” mesajını göreceksiniz. Nokia Music+ keşfetmeye başlamak için Begin free trial düğmesine tıklayın veya dokunun.

İlgilenen kullanıcılar Nokia Music + abonene olmadan önce 7 günlük ücretsiz denemesini kullanabilir.

Windows 8 İçin Nokia Music Yükle (Windows Store)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Yazılım - 160 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status