Windows 8 Panoramik Köprü Temaları İndir: Ücretsiz Tema Paketi

Windows 8 Panoramik Köprü Temaları: Ücretsiz Tema Paketi

Windows 8 işletim sisteminiz için kullanabileceğiniz ücretsiz Panoramik köprü temaları. Tokyo, Paris ve San Francisco şehirlerinde ki köprülerin panoramik resimlerinden oluşan ücretsiz tema paketi.

Tema masaüstü arka plan resimleri, pencere renkleri ve sesleri ile oluşan bir resim kombinasyonudur. Bu ücretsiz Panoramik tema paketi Windows 8 ve Windows RT de üzerinde kullanılabilir.

İki monitör aynı çözünürlük ayarları varsa Panoramik görüntüler otomatik olarak bir çift monitör kurulumu iki ekran boyunca uzatacaktır. Görüntüler farklı boyutlarda veya farklı çözünürlük ayarı varsa, farklı bir görüntü her monitörde görünecektir. Panoramik teması tek bir monitör düzenekleri kullanılabilir, fakat sadece görüntünün merkez bölümü görünür olacaktır.

Panoramik Köprü Temaları İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: VeHayat / Windows 8 Teması - 297 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status