Angry Birds GO Oynanış Videosu Yayınlandı

Angry Birds GO oynanı videosu.

Rovio tarafından oyun sevenlerle buluşturulan Angry Birds oyunlarının yenisi olan Angry Birds GO oyununun oynanış videosu yayınlandı.

Bu oyununda yine milyonlarca kişi tarafından beğenileceği oldukça ilgi duyacağı belli. Şimdiden bile videoyu izleyenleri oyunun heyecanı sardı. Şimdi herkes bir an önce Aralığın gelmesini biran önce oyunu oynamayı ve yeni bölümleri yeni görevleri merak ediyor.

Şimdilik sadece “Yeni Zelanda” App Store’unda yayınlanan Angry Birds GO‘nun, 11 Aralık tarihinde evrensel sürümü de yayınlanacak. “AB GO iOS‘in dışında; Android, Windows Phone 8 ve BlackBerry 10 platformlarında da aynı tarihte boy gösterecek.

Angry Birds GO, iOS platformunda MOGA ve Logitech‘in geliştirmiş olduğu oyun kollarına da destek verecek. Böylelikle 4inç boyutundaki iPhone 5/5c/5s‘te ekranı parmak ile işgal etmeden kızgın kuşlar ile yarışabileceksiniz.

angry-birds-go-oynanis-videosu-

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunda birçok uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.Oyunu oynamak için 11 Aralık tarihini beklemek istemiyorsanız, Applekimliğinizin bölge seçeneğini Yeni Zelanda yaparak oyunu buradan indirebilirsiniz.

Angry Birds GO Oynanış Videosu

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Oyun / VeHayat / Video - 261 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status