En İyi PS3 Aksiyon Oyunu: Sleeping Dogs

Sleeping Dogs oyunu Çin den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Çin denince aklımıza hep, kopya ürünler gelir. Belki şaşırabilirsiniz ama PlayStation 3 aksiyon oyunları sıralamasında en üst seviyelerden. Belki çoğumuz oyunun ismini ilk kez duyabilir ama aksiyon yaşamak istiyorum diyorsanız Sleeping Dogs oyununu denemenizi tavsiye ederim.

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs oyun konusu, gerçek bir hikayeden alıntı gibi ya da bazen izlediğimiz Çin filmlerine benziyor. Ama oyunun videolarını izlediğiniz zaman kalitesini göreceksiniz.

Sleeping Dogs oyunun da yetenekli bir polis memuru olan Wei Shen’in Çin mafyasına sızıp bu kötü birliği içeriden bitirmeye çalışmasına yardımcı oluyoruz. Tabi okuduğunuz gibi kolay olmuyor. Yine de seçim sizin, oyunu daha detaylı araştırabilirsiniz. Ben sadece sizlere Sleeping Dogs oyununun PS3 aksiyon oyunları arasında en iyi olarak gösterildiğini söylemek istedim.

Oyunun yeni serisi ve eski serileri ile ilgili de video paylaşmak istedim. Videolarınızı izlemenizi ve düşüncelerinizi yazmanızı dilerim.

Sleeping Dogs Hikayesi:

Oyunun hikayesine bir göz attıktan sonra diğer videoları izlemenizi tavsiye ederim.

 

Sleeping Dogs: Zodiac Tournament:

 

Sleeping Dogs E3 Trailer:

 

Sleeping Dogs – Announcement Trailer:

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun / Video - 4 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status