Bir Kızın Sevdiği Nasıl Anlaşılır

Kız çok seviyorsa, sevdiği erkekten kaçmaya çalışır aynı ortamda bulunmaktan çekinir utanır kaçmaya çalışır. Bence hiç bir fark yok kız olsun erkek olsun iki tarafta severse utanır ama ve sevgisini belli etmemek için de kaçarlar birbirlerinden korkarlar çekinirler çünkü hayal kırıklığına uğramaktan kaçarlar kaybetmekten korkarlar. Ama ne kadar utanırlarsa çekinirlerse suskun kalırlarsa o kadar amaçlarını kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konuşmalarıyla belli ederler.

Eğer bir erkek bu kız beni seviyor mu benden hoşlanıyor mu fikirlerine kapılmışsa aşık olduysa o zaman hiç şüphe yoktur ki kız da aynı duyguları paylaşıyordur içinden ama belli edemiyordur.
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kız kaçıyorsa sizden bilin ki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktif davranmalı ve sevgisini söylemeli.

Bu kişi’den kişiye değişir, herkesin kişiliği farklı olduğu için bunu herkes farklı şekilde hissettirebilir, eğer bayan’ı tanıyorsanız ve sizi seviyorsa yada siz sevdiğini düşünüyorsanız, size olan ilgisini davranışlarıyla bir şekilde hissettirecek yada hissettirmeye çalışacaktır fakat bunu ancak siz anlayabilirsiniz çünkü onu tanıyan sizsinizdir , davranışlarında size olan değişikliği gözlemlemeye çalışın. Eğer kızla yeni tanışıyor iseniz yine sizi sevdiğini anlamak için hareketlerinde, bakışlarında meydana gelecek olan değişikliklere dikkat edin.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yaşam - 550 viewsYorum Yazın
Etiketler: / / /

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status