Romantik Bir Sevgililer Günü Geçirmek için Özel Tüyolar!

Sevgililer gününe oldukça az bir zaman kaldı ve sizde güzel ve romantik bir havada geçirebileceğiniz bir sevgililer günümü hayal ediyorsunuz. İlk önce sizinde bildiğiniz gibi sevgililer gününde en önemli olan alınacak güzel bir hediye, söylenecek güzel bir söz ve hazırlanabilecek enfes bir masadır.

Yapabileceğiniz bir kaç küçük dokunuşla hem muhteşem hem de romantik bir gün geçirmek mümkün. Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik ayrıntılarla özgünleştirilmeli.

Bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlar için bir kaç önemli özel tüyo…

  • 14 Şubat Sevgililer günü için en özel ve aşkı temsil eden renk kırmızıdır. Bu günün sofrasında kırmızı renk ön plana çıkarılmalı. Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla tamamlayıcı hamleyi yapın.
  • Hem romantik hem de dikkat çekici olacak şekilde güzel bir sofra bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir armağan geceyi özel kılmak için yeterli.

  • Sevgililer Günü, o günü özel olarak geçireceğiniz kişi için özel bir gün ve bu günde sizde onu ne kadar sevdiğinizi hissettirin ve bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik ayrıntılarla özgünleştirilmeli.
  • Yemeği yiyeceğiniz masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar kesin bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek ayrıntılar arasında.

ve geldik final bölümüne;

  • Günü yada geceyi başarılı bitirmeniz için tek kalan şey ise aldığınız özel ve manalı bir hediye ile onun sevinç gözyaşları döken gözlerinin içine bakmak ve sarılmak.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yaşam - 153 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status